työtön eisaa naista helposti 94% epäilee

http://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksi/2012070915821065_lz.shtml

siis työtön ei saa pillua työtö ei kannata treffailla..................
eli homma kunnon työ ja varallisuus niin pillua saa

Tätä piirrettä naiset eivät pidä viehättävänä. (COLOURBOX)Huffington Post -lehti kertoi tutkimuksesta jonka mukaan jopa 75 prosenttia
989
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Paskapuhetta! Viimeksi töissä vuonna 1990, sen jälkeen naisia ollut varmaan toista sataa kun kaikki yhden illan jutut laskee mukaan. Kolmen naisen kanssa neljä lasta joten sukuakin olen jatkanut. Ei olisi työssäkäyvänä varaa neljään lapseen!

Äänestä
  • Naimaan pääsee mutta kunnon parisuhdetta ei saa, siitähän kertoo jo tuo sinunkin naistesi määrä

    Äänestä

  • hyi yökötys kirjoitti:

    Naimaan pääsee mutta kunnon parisuhdetta ei saa, siitähän kertoo jo tuo sinunkin naistesi määrä

    Kaikki ei tahdo mitään "kunnon parisuhdetta", kuka sitä nyt koko ajan yhtä samaa painaa. Vaihtelu virkistää!

    Äänestä

Ei siinä työ vaikuta kun mies on pelkkää kikkeliä ei nainen sellaista huoli.
Sulla se on poikittain korvien välissä.

Äänestä

Eikös laulussakin lauleta "miksi naiset aina rakastuvat renttuihin..."

Äänestä

Ihan järkevää. Kuka alkaa elättämään jos ei ole tuloja. Molempien tulee tulla toimeen omillaan.

Äänestä
  • Rakkaus on sokea, kyllä nainen miestä elättää kun mies kertoo "kohta" töihin menevänsä. Aikansa yhtä kuppaa, sitten siirtyy seuraavaan, hyvin toimii.

    Äänestä

Työttömällä on oikeesti PEREMPI FLAKSI, kun voi flirttaa 24h. Onneton juippi on töissä 10h ja pakko pullat päälle. Työtön ori voi ratsastaa terasseja kuorin skermat päältä, kun se juippi "saa" palkkaa paljon. Peen saanti on kiinni kyvyistä, ei työttömyydestä ja kuikas moni NAINEN on TYÖTÖN ja tahtoo miehen 24h rinnoilleen? Aina voi vetää kaljaa, kun ei kiire töihin!

Äänestä
  • Nyt puhuttiin naisista, eikä looserikapakoitten siideriinmenevistä yksinhuoltajaäideistä ja muista rupuämmistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


gvytdfi6tdfyf kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksi/2012070915821065_lz.shtml

siis työtön ei saa pillua työtö ei kannata treffailla..................
eli homma kunnon työ ja varallisuus niin pillua saa

Tätä piirrettä naiset eivät pidä viehättävänä. (COLOURBOX)Huffington Post -lehti kertoi tutkimuksesta jonka mukaan jopa 75 prosenttia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu