VALTAOSALLE RIITTI EU !!

457
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

onpas outo kalluppi kun näyttää jo vähän sinnepäin mitä totuuskin on. Olisiko vahingossa julkaistu..

Äänestä

vahingossa on julkastu, joku ylen tiedostava työntekijä varmaan päästänyt ilmoille tuon, hesari ei julkaisis tuommosta

Äänestä

todella hitaasti suomalaiset tajuaa,missä mennään ja mitä eu:ssa luodaan. eu on maailman
suurin tämän ajan petos koko eurooppaa kohtaan.
mitään järjettömämpää ei ole eikä tule....ja vain mielettömän ahneuden ja rahan vuoksi.
kaikki kansat yritetään pakottaa samaan muottiin vain pikku porukan ahneuden vuoksi. eu-peli on saa...ta,,nallisen synkän rumaa ja saastaisen sairasta.

Äänestä

Tässä velkaa velan päälle on menossa suuri k usetus. Ei maailma voi toimia velalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PERUS OIKEE kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/valtaosa_suomalaisista_ei_lisaapua_kriisimaille_-_enemmisto_uskoo_euron_murtumiseen/6215089

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu