JUTAN ja JYKÄN tukijat

Tämä kourallinen demuhomoja, jotka sossutuen turvin pörrää palstalla?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jyrki käskee ja Jutta tekee kokoomus on susi ja demarit lammaslauma. Olin aikoinani demari silloin 70 ja 80 luvuilla mutta nyt on demari politikot pahasti kokoomuksen tuulikaapissa

Hävettää demujen puolesta. Onneksi on perusSuomi tällähetkellä paraspuoli politiikassa.

Äänestä

Sossutuilla löhöövät typerykset. Luulevat kaikille rahan tulevan seinästä!

Espanjan pankituki niistä mestarillista rahankäytöä. Suomi ensin velkaa, jota jakaa minuskorolla muille..

Äänestä

Noin heikoilla!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko vain kirjoitti:

Tämä kourallinen demuhomoja, jotka sossutuen turvin pörrää palstalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu