miksi meille ei kelvannut PERUS toimisto

ja soinikin asuu puoluetuilla ostetussa hulppeassa toimistossa
753
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Onko Soinin täyskullattu wc-pönttö jo asennettu? Mökinmummo maksaa.

Äänestä

Valta turmelee.

Äänestä

Poliittinen rappio oikein huokuu Soinin olemuksesta.

Kuvia ei kai tarvita??

Äänestä
  • Kyllä kuvat ovat kivoja olemassa, mutta onko sulla kenestäkään muista kuvia kuin Soinista?

    Äänestä

  • kuvat ovat kivoja! kirjoitti:

    Kyllä kuvat ovat kivoja olemassa, mutta onko sulla kenestäkään muista kuvia kuin Soinista?

    On tietenkin. Siitä pöntöstä. Arvaa kuka on istumassa ?

    Äänestä

Missä rahat - Timo Soini?

Missä avoimmuus, mitä vaadit aina muilta - Timo Soini?

Äänestä

Ei kuulu vastauksia soinin rahojen ihmeellisistä poluista, eikä persujen saavutuksista kautta maan. -Pelkkää kiemurtelua ja suunsoittoa tulee solkenaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juoppo-persu kirjoitti:

ja soinikin asuu puoluetuilla ostetussa hulppeassa toimistossa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu