Espoon tulvat

3128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olet käsittänyt nämä asiat ihan väärin! Kyseessä ovat ESPOON VULVAT.
Ja sen vaan sanon, että on niitä Espoossa kaikenlaisia vulvia, joillakin akoilla on sievä pieni viiva ja joillakin toosa repsottaa kuin auki jäänyt repun suu.
Jokainen äijä saa siitä valita mielensä mukaan.

Äänestä

Joskus nekin tulvii...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HuolestunutEspoo kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288484119074.html

Toivottavasti kukaan ei hukkunut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu