Pelitapa: Trio-järjestelmä
Kohde Merkki Kerroin
69ÅIFK - BK-46 _ _ 2 - - 2,85
70FC Lahti - IFK Mariehamn _ _ 2 - - 2,55
75Malmö FF - GAIS 1 1 _ _ 2,15 - -
76Djurgården - IFK Norrköping _ _ 2 - - 4,10
79Strömsgodset - Sandnes Ulf 1 1 _ _ 1,90 - -
Kokonaiskerroin: 10,41 - 29,79
MIFK-1 5,10 Single
Paf
Tupla
MIFK 2,65
Norrköping 4,65
Kerroin 12,32
Noilla aluksi.
Kohde Merkki Kerroin
69ÅIFK - BK-46 _ _ 2 - - 2,85
70FC Lahti - IFK Mariehamn _ _ 2 - - 2,55
75Malmö FF - GAIS 1 1 _ _ 2,15 - -
76Djurgården - IFK Norrköping _ _ 2 - - 4,10
79Strömsgodset - Sandnes Ulf 1 1 _ _ 1,90 - -
Kokonaiskerroin: 10,41 - 29,79
MIFK-1 5,10 Single
Paf
Tupla
MIFK 2,65
Norrköping 4,65
Kerroin 12,32
Noilla aluksi.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Täälä Skuukkelilla jo uusi veikkauspäivä lähti käyntiin rivien osalta.
diagnoosi: patologinen peliriippuvuus
mitä vittuu sulle kyylä toisten riippuvuudet kuuluu.parempi peliriippuvuus ku hinailu.
Ole Vittu-TAavetti hiljaa!
Eikö Monaco ole aika kova joukkue nykyisin kun se biljonääri ryssä osti sen? Muistelisin että Monacon loppukausi meni tosi hyvin jotta miksei tänään voittaisi newcastlea kertoimella 3,6. Toinen Europe friendly matsi Shelbourne v Millwall, Millwall kertoimella 2 vaikuttais ihan hyvältä haulta.
Et kai tosissasi pelaa BK-46??
päivän varmaakin varmempi on ÅIFK:n voitto!!!!!
2.3.4 - 0
pelaan Paffille tupla MIFK 2,65-BK-46 3,20 Kerroin 8,32
Pelaan kerrointa varsinkin kun ÅIFK on TPSn farmijoukkue eikä nousu ole suunnitelmissa mut en tiedä BK-46sta kun että ne oli käsipallossa aikoinaan hyviä.
mistä tiedät ettei tavoite ole nousu? lohkon ylivoimaisesti paras joukkue niin tuskin ne nyt omia maaleja alkaa tekemään
katoin sen valmentajan haastattelun muistaakseni peliuutisista mut toi on potkupalloo ja se voi päättyä miten vaan,turun jätkät oli dokaamassa eilen Hamburger börssissä
sano yks turkulainen huora.
VARMAAKIN VARMEMPI! HAH tää kuukerin nelli ei tiedä vedonlyönnistä mitään. Sinne meni luuserilla rahat!
mitkä rahat? ilmaista on tällä palstalla huudella?
pitäisi panna 1€ hinta palstalle tuloon niin se karsis pohjasakan pois!
FC Lahti 1 - IFK Mariehamn X/2
Malmö FF - GAIS 1 1
Djurgården - IFK Norrköping X/2
Strömsgodset - Sandnes Ulf 1 1
AC Horsens - Nordsjaelland 2
vapaavalintaisella sisään ja panostusta 5e, voittoa tulee mukavasti kun osuu kohdilleen.
åifkin menestyksestä on lähdettävä. lopa on saanut kauden ainoan pisteensä juuri bk-46:lta, joten se osoittaa, ettei vierasjoukkue aina lähde latautuneena peliin.
lahti-mifk x
åifk 1
strömgodset(-1) 1
stjarnan 1
fylkir 1
toi Norkka ei kyl voita Djurkkaa..
Pelitapa: Tupla-järjestelmä
Kohde Merkki Kerroin
81Stjarnan - Breidablik _ _ 2 - - 3,65
82Fylkir - Grindavik _ _ 2 - - 3,65
83IA - Selfoss _ _ 2 - - 3,45
Kokonaiskerroin: 12,59 - 13,32
Pelitapa: Tavallinen
Kohde Merkki Kerroin
69ÅIFK - BK-46 1 _ _ 1,65 - -
70FC Lahti - IFK Mariehamn _ _ 2 - - 2,55
76Djurgården - IFK Norrköping 1 _ _ 1,70 - -
Kokonaiskerroin: 7,15
skukin pelas suosikkitriplan nyt kun kertoimetki laski ja pani huuhaa tuplajärjestelmän Islannista.Paffille pantu ÅIFK 1,85-MIFK 2,65 tupla 4,90 kertoimella ja ÅIFK 1,85-Lahti 2,70 4,99 kertoimella.Panostus ei ole sama kaikissa kohteissa mut sehän ei ole muiden asia vaikka 1 keskenkasvunen sitä kyselee!
johan on kumma jos ei skukulla joku noista riveistä osu...
Ainakin antaa kunnon vihjeitä.BK-46 tuli 200 eeroa nettoa.
No onko tossa voitossa jotain kehumisen arvoista? monet tällä palstalla potittavat vänän isompia voittoja et sillee hei!
mitä vihjeitä skuku on antanut? skukuhan vihjasi sekä bk:n että åifk:n voittoa! :D
lukutaidottomat häiriköt pois palstalta.
se ei ole mikään kumma kun kaiken maailman räkänokat antaa vihjeitä tänne ja tärkein jää huomaamatta mutta vielä on saumat johonkin mut enpä usko osumaan.
EI OSUMAN OSUMAA
noh ei mene ainakaan huonommin huomenna
Teppo itse vihjasit ÅIFKta ja tyrkytit sitä ja sehän kusi joten sä oot viimenen tyyppi mikä voi arvostella kenenkään vihjeitä,sulla ei ole ollut näinä 2vna yhtään osumaa
mitä oon ollu täällä ajottain et väistyisit sinne kalaosastolle häiriköimään tai pölli sieltä hoitokodista mömmöjä ja vedä överit jos uskallat neiti!
Taitaa olla vaan joku Tepon jäljittelijä kyseessä? Eiköhän oikea Teppo ole kuollut jo ajat sitten mulkun yliannostukseen.