Olen siinä onnellisessa asemassa, että naiset ovat usein saaneet orkun kanssa rakastellessaan ( tai ainakin ovat näin väittäneet:) ). Luulenpa, että osasyyllinen siihen on se, että kalunin taitaa olla keskimääräistä pienempi ( n. 13-14 cm ). Koska näin on, opin jo nuorena kossina se, että esileikki on vähintään 95% niin naisen kuin itsenikin nautinnosta. Halusin saattaa naiseni niin kuumaksi, että hän hinkuu mulkkuani sisäänsä. En ole pitänyt mitään kiirettä siihen, että se pitäisi työntää pilluun vielä silloinkaan vaan teemalla "hiljaa ( tai joskus aika äänekkästikkin ) hyvä tulee... " Tällöin kun himot ovat huipussaan niin myös orkku tulee jos on tullakseen ( ei sittenkään mitään pakkopullaa...)
Koosta kiinni?
mies 43v
125691
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Minä olen siinä onnellisessa asemassa että minulla on taasen normaalia paljon suurempi paksu kalu (21,5 cm)
Varsinkin ekalla kerralla naiset ovat aivan kiimaisina kun kaluni paljastuu.
Minäkin tiedän, että esileikin osuus on merkittävä, tahtoo vaan mennä esileikki kaluni vemputtamiseksi ja se halutaan monesti lähes heti sisään.
No nainen laukeaa lähes heti ja jonkun ajan päästä sitten jo koskee ja halutaan pitää taukoa.
Kostan sellaisen itsekkyyden panemalla pitkään ja kovaa koko varren mitalla :)
kostoa harrastan minäkin 8 tuumaisella. Käveleväthän vähän aikaa, kuin iso A.
Tuollaisen itsensä ylistäminen tuntuu todella
pahalta. Sinähän naurat naimillesi naisille.
Vai miten?
Olen kerran kokenut sellaisen ihanan paksun
joka ei meinannut mahtuaa ja sitten todellakin
ajan antaen kulua se ei sattunut kun sellainen
yhteisymmärrys oli paikallaan. Oma suunikin oli
alkulämmittelyssä tosi piukalla.
Itseänikin kiihottaa suuresti se kun nainen kokeilee kaluani housujeni päältä ja avaa sepalusta vapisevin käsin ja hänen ilmeensä ja kommenttinsa kertoo miellyttävästä yllätyksestä. Kaluni paisuu extra kovaksi ihailevista sanoista ja siitä kun näen naisen kiihoittuvan kaluni vemputtamisesta ja imemisestä.
Vaimoni taasen ei ole mainittunut asiasta enää ainakaan 15 vuoteen. Hänelle lienee ihan sama minkä kokoinen se on.
Miehet kuvittelevat että nainen kävelee vaikeasti seksin jälkeen MIEHEN naimakykyjen vuoksi, kun itseasiassa nainen ehkä kävelee vaikeasti NAISEN naimakykyjen vuoksi.
Taitava nainen edesauttaa oman orgasminsa tuloa jännittämällä hyvin useita lihaksia siellä sun täällä, jopa reisissäkin.
Kävele siinä sitten kun jalat ovat kipeät. Aivan sama juttu jos huhkisi ihan vaan liikuntamielessä.
Tai sitten voi käydä vaan niin että paikat puutuvat paniessa. Mikä kertookin tylsästä seksistä, josta ei millään meinannut saada orkkua...
Asia on lisäksi niin rietaksen mukavasti, että
naiset ovat itse isosta kiihottuessaan
paljon enemmän halukkaita imeämään
ja harjoittamaan sormin ihania lemmentaitoja.
On naisista mielettömän jännää päästä näkemään
millaiseksi kalu lopulta turpoaa kun sitä
hiukan käsittelee.
Monesta huvista jää pienimunainen vaille.
Vielä kerran: jos sulla on 13.14 cm vehje niin se ei todellakaan ole keskimääräistä pinempi tosimaailmassa, vain internetissä.
Tuokin, joka mainitsi, että on 21cm, niin uskoisin hänen omaavan 13cm pelin.
Isoimmat mulkut ovat juuri
tuon kokoisia kun henkilö kertoo.
Niitä on kai noin 30-40 henkilöllä
tuhannesta eli aivan merkittävällä
määrällä NAISIA on niistä paljonkin kokemusta.
Itseasiassa jo 19 cm on tosi ison näköinen,
vahva ja paksu käytännössä, ja tuntuu naisesta ihan toiselta kuin 14 sentin pilli.
Usko silti mitä lystäät.
21,5 cm eikä 21. jos vähän viruttaa niin menee yli 22:n mutta sehän on huijjausta.
Laita vaimosi mittamaan jos et usko!
Mitä kuumemmaksi naisen saa, sitä paremmalta tuntuu, eikä silloin koolla ole yhtään mitään väliä.