Tollo tyytyväinen?

http://yle.fi/uutiset/katainen_on_tyytyvainen_vakuussopimukseen/6220754

Katsokaa mikä empaattinen, symppis ilme ja asento!
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

empatia auta kun ei ole laskutaitoa tai aivoja ja maata pitäisi johtaa vastuullisesti mutta kun kyky puuttuu.

Äänestä
  • suomi sai 770 miljoonan vakuudet mutta menetti yli 1000 miljardin korkotuotot näin me tienataan

    Äänestä

  • sasaas<<<d kirjoitti:

    suomi sai 770 miljoonan vakuudet mutta menetti yli 1000 miljardin korkotuotot näin me tienataan

    Toi "tollo" on tyytyväinen jokaisen päätökseen joka on EU:n mieleinen.

    Äänestä

Juurikin tuollainen symppiksen esittäminen ärsyttää aivan helvetisti.
Kas kun ei vielä silittänyt jotain kissanpoikasta tuossa kuvassa, että varmasti saataisiin mahdollisimman sympaattinen kuva.

"Jyrki hei, mä oon tosi vihainen että olet ajamassa suomea konkurssiin ja aiheuttamassa meille lisää miljardivelkoja, mutta awww.... en mä voikaan olla vihanen kun oot noin symppis"

Jyrkiboy on samanlainen rotta ja Bilderberg-eliitin orjapoika kun kaikki muutkin kokoomuksen poliitikot

Äänestä
  • Media on mukana pöllön palvonnassa ja myös jykä the käteinen. Varmaan jonkun sortin rappari hänkin.

    Äänestä

  • hyvät veljet kirjoitti:

    Media on mukana pöllön palvonnassa ja myös jykä the käteinen. Varmaan jonkun sortin rappari hänkin.

    Media nyt nuolee ketä vaan joka eniten maksaa ...

    Äänestä

On se varmaan mukava olla täystollo ja olla tyytyväinen ihan mihin vaan ja kaikkeen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


manipuloija. kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/katainen_on_tyytyvainen_vakuussopimukseen/6220754

Katsokaa mikä empaattinen, symppis ilme ja asento!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu