Tietääkö kukaan myydäänkö suomen kaupoissa Mythos olutta? Jos myydään, niin missä?
Mythos
7
2861
Vastaukset
- patros
jaa se kreetalainen olut , isoimmissa S- marketeissa olen nähnyt .
- jlo
Citymarketeissa ja Prismoissa myydään. Olen jo parin vuoden ajan ostanut. Ainakin täältä Oulun seudulta löytyy hyvin.
- kaljakaverisi
joo myydään joka kolmannessa siwassa jos osaa etsiä
Onko mistään kotosin maultaan? Monesti olen meinannut ostaa, mutta olen päätynyt sitten toiseen.
- Jani The Crüe
Ihan perkeleen hyvää! Suorastaan juotavan herkullista..
- Ei kiitos
Maistuu jos istuu Kreetalla aurinkovarjon alla lämpöä 28°C, ei välttämättä kotona...
Perus olutta - parempaa kuin Lapinkulta - jos joku tarjoaa juon - mutta en itse ostaisi.
http://www.ratebeer.com/beer/mythos/3949/ - Anonyymi
Riihimäen Prismassa ainakin. Hyvä olut. Viikko Kreetalla , tuli tutuksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2146872SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1963521Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti263299"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1902279SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1421812Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401787Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1171509Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141096- 1241078
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii18944