Seksi vaimon kanssa kalleinta

Poliitikot voi puuttua seksin ostoon, mutta minäpä tiedän kalleinta seksiä ja mistä saa, omalta vaimolta.
Onko tälläinen sitten huoraamista, en tiedä. Kaikki normi aviomiehet tietää kuinka perheen hankintoja ohjaillaaan makuhuoneen puolelta.
11125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Hopeahäät meilläkin jo ollut, mutta puistattaa ajatellakin, että olisin naimisissa miehen kanssa, joka mittaa kaiken rahassa. Oletko kuullut rakkaudesta???

Äänestä
  • Sinä puhut rakkaudesta joka on yhtä kuin rakkauden ja seksin varjolla etujen ja rahojen kiristämistä mieheltä.
    Oivalsin asian jo nuorena mutta seksiä ei ole puuttunut. Irtonaisia on riittänyt jonoiksi.

    Äänestä

rahan myötä avioliitoista tuli kulutus tavaraa ilmakos moni jättää liitot väliin.

Äänestä

Kallista se on ja myös pitkästyttävää olla saman ihmisen kanssa vuosikausia.

Äänestä

Vaimo eleli siivellä. Rakensin talon, vaimokin osallistui mittaamalla verhot. Ero ja jako kahteen, oliko sopivan kallista.

Äänestä

Yleisesti ottaen suomalainen nainen on taloudellisesti itsenäinen, mutta näitä alisteisia avioliittoja on paljon.
Nainen perustaa perheen ja ainakin olettaa olevansa tunnesuhteessa ja samassa veneessä miehensä kanssa.
Toki jos puoliso on pelkkä seksilelu, tulee ehdottomasti halvemmaksi hankkia reikänukke, mihin siinä ihmistä ajatuksineen ja tunteineen tarvitaan.
Mutta missä on ne ökytaloissa asuvat miljonäärit, jotka elavät täydellistä sinkkuelämää ja ostavat naisen elimen tarvitessaan?
On rikkautta ja rikkautta.

Äänestä

Missä ja mistä ovat valmistettu ne naiset? jotka alkavat miljonäärien patjoiksi rahasta !
Kun katsoo noita nykyisiä ja entisiä miss Suomiakin, lähes jokainen on tuppaantunut rahamiesten akoiksi ! MIKSIKÄHÄN ?

Rahalla saa ja missillä pääsee paineistaan ja siemenistään! NIINKÖ ?


Late Lapista. SSSS Ry!

Äänestä

Sitten on sellaisia koppavia miniöitä, jotka eivät tuo taloon mitään mukanaan mutta ryhtyvät kyllä heti kuin paremmatkin ruustinnat määräilemään asioista ja katkaisemaan vaikka kulkuteitä muilta ihmisiltä jos ne sattuvat muutaman metrin kulkemaan oman tontin/tilan läpi.

Äänestä

Sillä entisellä minialla ei ollut anopinmukaan taloon tullessa kuin paljas se, sitä ensin kysyttiinkin oli vastaus.

Äänestä

aamen

Äänestä

Seksin oston edes periaatteessa voisi kriminalisoida vain jos siehen liittyy prostituutiota. Muutenhan tavallista kunnon perheenisääkin voidaan syyttää huorissa käynnistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hopeahäät kirjoitti:

Poliitikot voi puuttua seksin ostoon, mutta minäpä tiedän kalleinta seksiä ja mistä saa, omalta vaimolta.
Onko tälläinen sitten huoraamista, en tiedä. Kaikki normi aviomiehet tietää kuinka perheen hankintoja ohjaillaaan makuhuoneen puolelta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu