PIENET EI ROIKKUVAT VS. ISOT JA ROIKKUVAT

hemuuli

otsikko kertoo kaiken, kummat on mieluisimmat?

22

735

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hemuuli

      Siis puhun nyt tisseistä

    • 18+16

      Isot ja kiinteät!
      Kaikki muu on korviketta ja teeskentelyä.
      Näitä kovin harvalla on.
      Kaikki isot ja kiinteät eivät suinkaan ole muovitissejä.

      • ei enää isot

        Entisten isojen ja kiinteiden omistajana kerron, että kaikista isoista ja kiinteistä tulee isot ja roikkuvat. G-voima, nääs. Onneksi on kirurgiapua saatavilla.


      • dsddssd2
        ei enää isot kirjoitti:

        Entisten isojen ja kiinteiden omistajana kerron, että kaikista isoista ja kiinteistä tulee isot ja roikkuvat. G-voima, nääs. Onneksi on kirurgiapua saatavilla.

        koko on tärkein


    • oo

      Minä valitsen isot ja roikkuvat.

    • SporttiMM

      Isot ja roikkuvat.

    • ehdottomasti!

      Pienet mulle kiitos.

    • Pipels on paras

      I think penis is the best!!!
      Hail penis!!!

    • mki876

      isot ja roikkuvat on mahtavat

    • löbEr^t^

      Kuulkaa ihmiset nyt kaikki ihmiset! Ajatelkaa jotkut helvetin isot tissit, jotka roikkuu navassa. Onko sellanen nyt sitte seksikästä? Tottakai monia kietoo isot rinnat, mutta roikkuvat? jos todellisuudessa teidän nokan eteen tuodaan rinnat, jotka roikkuvat vittu navassa, niin taitaapi mieli muuttua. Ihanteellinenhan on ISOT rinnat, jotka ovat kiinteä\pyöreä\muhkeat, eikä olisi lainkaan pahitteeksi, jos kyseiset rinnat omistava henkilö olisi muuten viehättävä\kaunis\seksikäs. Mutta niin, ajatelkaa pienirintaisia. Niitä pidetään enemmänkin epäviehättäviä. USEIMMAT ihmiset, joilla ovat todella muhkeat\isot\kiinteät\pyöreät rinnat ovat muovia epäfeikkejä. Joten mielummin pienet kiinteä ja pyöreät, kun isot roikkuvat. Enpä tässä äkisältään tiedä ketään, kenellä olisi isot\pyöreät\kiinteät rinnat luonnostaan.

      • pkjokj

        Anteeksi kirjoitusvirheistä. :D


      • 20+13

        " Ajatelkaa jotkut helvetin isot tissit, jotka roikkuu navassa. Onko sellanen nyt sitte seksikästä?"

        On.


      • SporttiMM

        Ne liikkuu ihanasti käsissä kun pyörittelee ja on täytettä kädessä. Mua ei ainakaan kiihota pieni eikä keskirintanen nainen jonka rinnat ei paljoo pyöri käsissä kun on niin kiinteet.


    • 112233

      pienet ja kiinteät kiitos

    • 279 lukukertaa

      Otsikkoon viitaten: nuoren naisen suuret, täytetäiset, kiinteät rinnat ovat monen miehen unelma. Ja juuri siksi sellaiset nähdessään mies ei voi olla katsomatta.

    • tosi komiat

      toinen tyynynä ja toinen peittona ai että on kivaa

    • kaiken, kummat

      Mieluisimmat on sellaiset joita nainen osaa käyttää ja haluaa näyttää, koosta viis.

      Paitsi jos saa vain katsella kaukaa niin sitten valintani on oikein pienet pystyt ylpeästi esitettynä.

    • onkai naisessa

      jotain muutakin,kun rinnat ja pimppi liianpaljon vain näitä kahta paikaa ylistetään.

    • tissistä löytyy

      Miun rakkaalla on jättirinnat, h-kuppia. Tottakai ne roikkuu kun liivit heittää. Mut on ne niin ihanat, niitä on kiva mutustella ja leipoa kun hän ratsastaa minun päällä. Tissivakoon naaman työntäminen, aij jai jai.

    • isot!

      • oldermanni53

        olen aikasemmin ihaillut aina isoja ja suuria tissejä. Nyt kun aloin enemmän toteuttaa tissien imemis fantasiaa livenä. Tapasin itseäni n. Puolet nuoremman neidon siis seuraneidon joka antoi minulle tissinsä leikkikaluksi. Hänellä aika pienet mutta kiinteät ja sellaiset pystytissit niin sen jälkeen olen pitänyt enemmän pienistä.

        Pienet kiinteät siis.

        [email protected]


    • nääsmies

      Kaikenkokoiset tissit näyttää ja tuntuu hyviltä. Riippuvat ja heiluvat kiihottaa jotenkin enemmän, varsinkin kun nainen ei niitä ujostele.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      76
      4558
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3793
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      148
      3516
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      43
      1997
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      71
      1928
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1239
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      126
      1074
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      138
      1000
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      943
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      847
    Aihe