Niin miksi sanotaan että Suomalainen mies ei puhu eikä pussaa. Minä kerron yhden teorian. Ajatellaanpa naista joka on iältään vaikka 25. Jokainen mies haluaa että nainen imee mutta kun tulee suudelmien vuoro, ajatuskin jo puistattaa kun miettii kuinka monta kullia on tuossakin mutruhuulien välissä ollut, saati sitten monenko tavarat on valuneet huulipielistä ulos.
Naisen suu on sen verran saastainen että siksi Suomalainen mies ei pussaa eikä puhu.
Naisen suu on sen verran saastainen että siksi Suomalainen mies ei pussaa eikä puhu.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jos mää vielä joskus saisin kaksvitosta tyttöä suudela niin mulle ei tulis mieleen ekax ne kullit joita se on aiemmin imenyt vaan se oma jortikka joiden ympärille huulet kohta puristuu...Tää nykyinen hetki jota eletään on tärkeintä...Eiks joo?
Siis et ymmärtänyt nyt pointtia, sanoinhan että kaikki haluu että imetään siinä ei mitään. Mutta teoria tuohon suu*delmiin* oli siinä etä 25 v. muija on historian aikana imenny aikas monta jormaa. Ymmärsitköhän pointin, kielisuudelma= suutelisit Masan, Pekun, Jaakon, Stöden..jne.. Kullia.
kun nuoleskelet naisen pillua, niin mietitkö samalla kuinka monta kullia on sinne uponnut.
Herää jo todellisuuteen.
Just siksi ulkomaalaiset ovat kaikessa tuossa in. Tuli taas todistettua suomalaisen miehen aivotoiminta!!!
Niin j anaisten kun pelleilevät niiden HIV-peikkojen kanssa!
...on siis yhtä kuin Suomi ja "ulkomaat". Et taida paljon aiheesta tietää.
Kaikki ulkomaalaiset ovat siis sinulle in? Hyvä niin, jos näin on, että sinusta jenkit, venäläiset, sambialaiset, sri lankalaiset, eskimot, britit, mongolialaiset, uzbekistanilaiset, puolalaiset, bulgarialaiset jne... ovat kaikessa "in" ja parempia kuin suomalaiset. Onnea vaan sille tielle...(kunhan joskus yläasteelle pääset)