Maailma noterataa Soinin

http://www.youtube.com/watch?v=e1kjIx6AGx4&feature=related

Ei ketään muita ole haastateltu esim FOX:lla. Fani tuli tästäkin haastattelijasta.
456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Juu, näin on

Äänestä

Mille lastenlorulle taputettiin eniten?

Äänestä

Kateellisia vitttuttaa Timo on mies , joka pitää suomen puolta ei ole luopio hallituksen kanssa velanteossa eikä hae Jyrkin kanssa ikuista talouskasvua.

Äänestä

Omamaa mansikka muumaa mustikka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvällä asialla kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=e1kjIx6AGx4&feature=related

Ei ketään muita ole haastateltu esim FOX:lla. Fani tuli tästäkin haastattelijasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu