Nainen + BMW =CRÄTSCH!!

6236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

HAH hah haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Äänestä

HAH hah haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Äänestä

BMW ja Pling Plong halvat renkaat, noin siinä käy

Äänestä

Sitä se teettää, kun yrittää ajaa lujempaa, kun ominaisuudet sallivat.......

Äänestä

aina CRÄTSCH!!

Ei riitä amis-pojun älli vielä autolla ajoon.
Ikäraja pitäisi korottaa 23, niin ois siellä korvien välissäkin jo jotain. Ja ne korvantauksetkin alkais jo pikkuhiljaa kuivua.

Äänestä

Meillä on Bemmissä uudet gummit ja luistonesto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Coscen-Corva kirjoitti:

http://www.ilkka.fi/uutiset/poliisiuutiset/vesiliirto-vei-auton-valopylvaaseen-ilmajoella-1.1232478
Joo vesiliirtopa hyvinkin, ajotapa moitteeton...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu