Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Jättipotin kunniaksi!

Et sillei hei! Harvemmin sitä tulee naisten koriksella näin herkullista jättipottia et sillei hei! Tuntuu napsuvan todella hyvin hei! Jo kolmas jättipotti olympialaisten aikana.

http://www.youtube.com/watch?v=zwDvF0NtgdU
389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tepon jättipotti = valtavan iso paskapökäle tipahti pönttöön.

Äänestä
  • Nantrang on Vietnamista kotoisin jos et sitä tiennyt.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Stadin jättipotti kirjoitti:

Et sillei hei! Harvemmin sitä tulee naisten koriksella näin herkullista jättipottia et sillei hei! Tuntuu napsuvan todella hyvin hei! Jo kolmas jättipotti olympialaisten aikana.

http://www.youtube.com/watch?v=zwDvF0NtgdU

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu