tollodemut? Kreikan kassa tyjä..

Jutta luomaan lisää Suomen velkaeuroja sinne!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Riumun paikka.. Lisää velka Suomelle..

Äänestä

Demutolloa lainaten: lapiodaan ,etä pyuörät pyörii? Voi pyhä yksinkertaisuus!

Äänestä

Tollodemut? Pyörät muka sillä pyörii!

Äänestä
  • Me tollodemu tykätään lapioida Suomelle lisää velkaa..

    Äänestä

Katainen käskee Jutan keulille ja tekemään velkaa. Katainen hykertelee jälleen kun Jutta tekee shaisse hommat ja kokoomus kerää pisteet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lapio käteen.. kirjoitti:

Jutta luomaan lisää Suomen velkaeuroja sinne!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu