Olen 41 - vuotias naimisissa oleva, harrastan vaimoni kanssa seksiä 5 kertaa viikossa ja runkkaan 2 kertaa päivässä. Olen kertonut tästä muutamalle kaverilleni ja he sanovat, että päässäni on vikaa. Mitä mieltä te olette?
kuinka usein runkkaatte
mies41v.....
5432
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Olet vielä parhaassa siemenentuotantoiässä ja ilmeisesti hyvätuotoksinen nuoresta pitäen.Ei tuollainen seksin määrä mitään ihmeellistä ole, ellei se hierrä sitoutumissuhdettasi. Itse en tuossa iässä ollut sitoutunut, mutta runkkailussa minulla oli taipumus n.s rytmimenetelmään t.s silloin, kun teki mieli mahd. monta kertaa ja sitten lepoaikaa välillä. Taisi joskus 7 kertaakin/vrk hujahtaa. Et kertonut runkkaustavoistasi, mutta, jos annat itsellesi luvan tutustua myös peräreikäsi saloihin se vähentää kertatarvetta, mutta antaa järisyttävämmän tuloksen. Rasvattu etusormi vain reikään ja sieltä pallien puolelta löydät eturauhasen, jota hellimällä "tuntuu, kuin joku kiskoisi varpaankynnetkin pois paikoiltaan". Toki voit käyttää apuvempaimiakin, jos niin haluat!
Ei sinussa ole mitään vikaa vaan olet hyväkuntoinen mies keski-ikäinen mies. Monella ikäiselläsi on jo seisokki ongelmia jotka ovat yksi ensioire syden,- ja verisuonitaudeista. Lisäksi runsaan runkkaamisen on todettu pienentävän eturauhassyövän riskiä kun eturauhanen tyhjentyy usein. Runkkaa vain hyvällä omalla tunnolla sillä runkkausta ei voi hyvällä mielikutuksellakaan pitää pettämisenä.
Nauti niin kauan kuin vielä jaksat ja pystyt. Moni on kateellinen!:) Parisuhteessa olen minäkin, samanikäinen ja haluja riittää. Ja mielikuvitusta.
ok minä vetelen 2-3 kertaa vrk aamuin iloin virikeet haen cams-xxx.com.sta siellä on innokkaita kamera porukkaa,käytän fleskua ja fun faktoria ne on tosi tehopelejä kun on jo 59v.Mukan vaan vauhtin !!!.
olen kanssa naimisissa ikää 56v runkkaan 2-3 kertaan viikossa vaimo kyllä antaa