Kuinka paljon vähimmillään maksaa suomessa seksi?
Entä enimmillään?
Kertokaas suomalaiset hupakot hintojanne tehdään vertailu.
Kenen seura maksaa eniten.
Entä enimmillään?
Kertokaas suomalaiset hupakot hintojanne tehdään vertailu.
Kenen seura maksaa eniten.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Seksikaupassa hinnoittelu on päinvastaista kuin esim. lehtibisneksessä. Halvinta seksi on ostettuna irtonumeroina ja kalleinta kestotilauksena.
Kalleimmillaan seksi maksaa satoja tuhansia. Kysy tarkemmin Hjalliksella, se tiettävästi maksaa Suomen suurinta elatusmaksua.
Katuhuora kalliosta alk. 30€, mut tuote on kyl hintansa mukainen. siistin Tšekki tytön saa 100€-200€ hommiin.
Moni tsekki ottaa kyl vaan 70-80 egee siitä et imee ja nielee.
No täällä Kuopiossa on hyvin vähän maksullista seksitarjontaa, mut sit löytyy kyllä paljonkin ihan kivannäköisiä naisia, jotka vaihtaa miesseuralaista sen mukaan kellä milloinkin on varaa niille alkoholia tarjota. Kivoja naisia kyllä silloin kun sattuu itse pystymään juottamaan heitä.
Ja harvoin niille naisille paljoa on merkitystä pystyykö mies maksamaan ravintolahintoja, vai onko sillä sotkuinen asunto täynnä avaamattomia viinapulloja. Niin ja kyl keskiolutkin yleensä riittää.
Selasin yksi päivä maksullisten ilmoituksia ja eräs ilmoitti et asiakkaan tulisi olla selvinpäin. Mitähän se ajatteli, eikö sille tullut mieleen et mitä enemmän asiakas kännissä sen helpompi siltä on rahaa lypsää?
Laillisen hinta löytyy täältä.. http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012080715916201_uu.shtml. Kuulostaa muutenkin fiksulta kun lukee haastattelun :)
Aika keskihinta on n. 100 euroa 1/2 tuntia escort-seuralaiselta tai tahi-hieromossa. Tallinnassa saa laatulihaa hintaan 30-50 euroa tunti.
Läski suomalainen veloittaa 150 euroa puolelta tunnilta ja sporttisen vartalon omaava tsekkityttö tarjoaa palvelujaan jopa 80 eurolla. Kumman valitset?