Aivan oikeassa sanoessaan, että Suomessa Vallalla Pässin päät. Koko EU hommasta pitäisi koko sakin olla Erillään. Koko pieni kansa saa kärsiä muutaman puolesta karvaasti? Leikitäänkö Parempaa kuin Osataan? Kyllä Kansa Maksaa????
Super Mario
yöks
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Super Mario joka kiristi...no joo linkissä hupaa juttua Montista.
Näin Mario Monti kiristi Euroopan keskuspankkia ja Saksaa - "viimeinen päivä ennen euron tuhoa"
http://www.talouselama.fi/uutiset/nain mario monti kiristi euroopan keskuspankkia ja saksaa viimeinen paiva ennen euron tuhoa/a2138817?s=u_id-2000111_1
Kuten olen aiemminkin jo useitakin kertoja todennut muuallakin, niin mielestäni Oy Suomi Ab on viety nykyisen presidenttimme ja sen toisen böö-miehen toimesta väkisin sellaisen klubin jäseneksi, että sen porukan rinnalla nää meidän kotoiset mustilaiset on ihan nöösipoikia.
Tällaisesta kerhosta on pienen Suomen rimpuiltava itsensä irti hinnalla millä hyvänsä, ennenkuin meno äityy niin huimaksi, ettei siitä loikasta enää selviä hengissä.
Mario ja Sonic on Masonic
rappaus seis:
http://www.youtube.com/watch?v=xH-AOrfLuwc
nahkaessu!