Kuka/ketkä?

Pippin

Kuka/ketkä on TSH -trilogian parhaat näyttelijät, jos ulkonäöllä ei oo mitään tekemistä asian kanssa? Mun mielestä parhaita näyttelijöitä on Cristopher Lee, Bernard Hill ja Viggo Mortensen. Onhan ne kaikki muutkin ihan SAIRAAN HYVII, mut täs on kolme parasta... Ja sitten ulkonäön mukaan: Billy Boyd, Dominic Monaghan ja Orlando Bloom, Elijah Wood, Sean Astin tai Viggo Mortensen. Oli vaikeeta laittaa vaan kolme! Mut mitä mieltä muut ootte?

9

569

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • "legolas"

      No, ei ulkonäön perusteella olevat on: Viggo Mortensen, Jhon Rhys-Davies ja Ian McKellen. Sitten ulkonäön perusteella on: Orlando Bloom, Elijah Wood, Dominic Monaghan ja Billy Boyd. No, nyt mä saatan loukata mutta Billyllä on aivan hirvee nenä. Mutta on seki tosi huippu.

      • Pippin

        Ei loukanny yhtään! Jokasella on omat mielipiteensä, eikä sille voi mitään. Eikä ne mun söpöt ollu missään erikoisessa järjestyksessä muutenkaan...


    • miss Wood

      ELIJAH WOOD!!!

    • Elenna

      Parhaat näyttelijät taitaa olla kyllä Cate Blanchett, Ian McKellen ja Christoper Lee ja Mortensen jakavat kolmossijan. Parhaimman näköiset sitten...Viggo Mortensen, David Wenham ja Sean Bean!

      • Elenna

        Nyt tuli tehtyä viikon moka! Unohdin mainita Sean Astinin sekä parhaimpiin näyttelijöihin, että parhaimman näköisiin...


    • LOTR

      parhaimmat näyttelijät on:christoper lee,cate blanchet,elijah wood ja viggo mortensen
      parhaimman näköset:VIGGO,elijah,orlando,sean

    • jellona

      Parhaat näyttelijät= Viggo Mortensen, Hugo Weaving, Cate Blanchett, Ian McKellen, Cristopher Lee, Bernard Hill, Dom Monaghan, Liv Tyler, Miranda Otto ym.
      Ulkonäön puolesta Mortensen (EHDOTTOMASTI), Dominic, Orlando ja ehkä myös Sean (Bean).

      • jellona

        Myös Eomeria näytellyt Karl Urban on TAJUTTOMAN hyvännäkönen ;)


      • Pippin
        jellona kirjoitti:

        Myös Eomeria näytellyt Karl Urban on TAJUTTOMAN hyvännäkönen ;)

        Juuri niin!! Toivottavasti en loukkaa, mut Hugolla on pikkasen kuivat ilmeet... Mut se on SAIRAAN hyvä näyttelijä! Karl tuppaa aina multa unohtumaan, mut se on TODELLA söötti, niin kuin kunnioitettu herra Mortensenkin (en yleensä herroittele, mut nyt siihen on errittäin hyvä syy, kun kunnioitettu herra Mortensen on NIIIIIIIN komee kunnioitettuna herra Aragornina, kuten muutenkin =) Myös David Wenham on tosi, tosi, tosi, tosi, tosi söpö. Enkä sano heidän kenenkään olevan huono näyttelijä. Se olis kokoelma törkeitä valheita!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      85
      5422
    2. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      43
      3601
    3. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      61
      2975
    4. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      46
      2181
    5. Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet

      🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.
      Ikävä
      61
      1946
    6. Alkuvuodesta poistuu työttömyyskorvaus kaikilta joilla on säästössä rahaa

      Tippuu korvaukselta iso määrä työttömiä.
      Maailman menoa
      294
      1783
    7. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      47
      1606
    8. Mitä meidän välillä

      Tulee tapahtumaan vai tuleeko mitään?
      Ikävä
      96
      1441
    9. Tämmönen höpsö

      Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
      Suhteet
      44
      1376
    10. Mikä ihme teitä savolaisia tuossa

      p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.
      Tuusniemi
      9
      1333
    Aihe