KUPS ja voittoa tulee panoksesta riippuen.
vihje persjalkaisille
kupio ***
13114
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
ei tule toteutumaan karvakäsien käsittelyn jälkeen kups ei ole löytänyt vielä edes koppiinsa harjoituksissa.
kohta heiluu vaasan verkko...
näin katokaas...
Joko unohtuu suåmenkieli ruåtsinsuåmalaiseltakin?
tepi vihjasit mun yksityiseen sähköpostiosoitteeseen VPSää isolla?
joo teppo haukkasi pas kaa kun vihjasi vps:ää mullekin yksityiseen luukkuun
No eipä ollut ennakkoon odotusarvoltaan kummoinen pelikohde. Tuurillahan sä tän tällakertaa selvitit, sillä KUPSiin ei voi luottaa juuri milloinkaan.
Sovitaan sitten niin...Kups vain syttyi uuden pelurinsa myötä.
Sun kanssashan mä en sopimuksia tee, se on yks asia mikä on täysin varma tässä vaiheessa.
mitäh.. onko teppo nykyään kupsin riveissä.
Minä teen tästä viestistä rikosilmoituksen poliisille: aiheena lyhytjalkaisten ihmisten herjaaminen. Saatpahan tuntea nahoissas meidän persjalkaisten heimon aiheettoman herjaamisen synnyttämän kostomielialan.
Myös täältä pesee! Olen Seinäjoen pienimunaiset ry:n puheenjohtaja ja meillä pienimunaisilla on nyt mitta täysi! Valitus on jo lähtenyt eteenpäin!
Mitäh?! Onko Teppokin muutanut Seinäjoelle?