Vain keskusta ajaa ihmisen asiaa.

Keskusta on ainoa puolue joka on inhmisen asialla ,toiset ajaa vain rahaa, työtä pakkovaltaa,uskontoa, homoutta, ulkomaankieliä tai on muuten väärillä jäljillä.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oikeassa olet, Keskusta näkee asiat holistisella ymmärryksellä ja näinollen koko Suomen eduksi.

Äänestä

Raha eri tipu taivaasta.
Se on keskustalaisten tapaan työllä hankittava.

Vain ja ainostaan kestävää kehitystä = keskusta lailla ajatteleva

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Alkio. kirjoitti:

Keskusta on ainoa puolue joka on inhmisen asialla ,toiset ajaa vain rahaa, työtä pakkovaltaa,uskontoa, homoutta, ulkomaankieliä tai on muuten väärillä jäljillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu