M.M

Miten aka vierähtää,ihan ikävä kun en ole edes saanut vaihtaa aamuisin muutamaa sanaa vaikka kahvikupposen äärellä .
5479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vähän lisää tietoa, paikkakuntaa ja sukupuolta?

Äänestä

miika...

Äänestä

....naiselle menee,ja ne autot on samanmerkkiset:)

Äänestä

jäbä fiilistelee ladalla. vai onks pieni muna ja bmW? luuloton äijä käytä mielikuvitusta ja avaa suus!

Äänestä

Vapaassa maassa on jokaisella oikeus kirjoittaa ja tuoda esiin älyllinen tasonsa muita loukkaamatta,se on hieno asia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


samat merkit:) kirjoitti:

Miten aka vierähtää,ihan ikävä kun en ole edes saanut vaihtaa aamuisin muutamaa sanaa vaikka kahvikupposen äärellä .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu