Totuus

Helsinki on Suomen persereikä.
6329
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

..ja sua vituttaa kun ei oo varaa asua täällä, terkkuja navettaan, asshole.

Äänestä
  • siinäpä oikea JUNTTI

    Äänestä

Et sitten mitään omaperäisempää keksinyt??

Äänestä

Olen kanssasi samaa mieltä. Helsinki ON asshole! Ja kaikille tiedoksi: ASUN Helsingin keskustassa, joten tiedän mistä puhun.

Äänestä

Olen omin silmin nähnyt millaisia perseenreikiä

Äänestä

...suomen suurin persereikä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olli kirjoitti:

Helsinki on Suomen persereikä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu