Tuleppas aviomieheni, niin lähdetään

nukkumaan. Mennään yhdessä peiton alle. Ties vaikka tänään ei päätä pakottaisi.
481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

hiiihhihihih onko meillä sama tajunta :D ei ihme kun ei logiikkaa löydy... mennään vaan!

Äänestä
  • Sit lähdetään käsikynkkää menemään :)

    Äänestä

  • pusu ja yötä kirjoitti:

    Sit lähdetään käsikynkkää menemään :)

    ja minä sanon sitten viimeisen sanan aina ja se on "kyllä kulta" oikein hyvää yötä honey

    Äänestä

Kyllä aviomiehen alapäätä pitää pakottaa, vaadi munaa ja kunnolla. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuu ny kulta kirjoitti:

nukkumaan. Mennään yhdessä peiton alle. Ties vaikka tänään ei päätä pakottaisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu