kertokaahan muita sivustoja joissa voi kattoo leffoja nordic-tv:n kaltasesti.. nordic-tv:n sivut ei toimi ja tahtois ny jonku muun sivun joka pelittää...
nordic-tv:n kaltasia sivustoja`????
15
11747
Vastaukset
- East Clintwood
http://www.movie2k.to/ mutta lataa mainosbannerin esto (adblock), muuten ennen leffaa saa aika monta kertaa klikata mainoksia kiinni.
- Jolakola
http://www.funnyacid.com/ is one of the best site for movies.
- itsAbiz
MEGASHARE, mutta missään elokuvissa ei ole tekstityksiä.
- eti.
[ hdfin ] siellä on kahden kuukauden ilmainen kausi ja sitten kahden kuukauden maksullinen.
- fhaijkf
ei siellä mitää ilmasta kautta oo. Mitään ei näy jos ei maksa vippiä, joka on sen 5e/kk
ja tää on ilmeisesti nordic tv: ylläpitäjien uus sivusto
- jameswillson232
http://www.filmyhubb.com/ is one of the best site for movies.
- Tkdns
Paras on netflix ja halvin!
- Gaahhhh
Netflix on surkein, jopa Viaplaykin on parempi.
- auttaja
HDFIN.com
- Zyen Danger
Etsit varmasti ilmaista helppo käyttöstä ja suomenkielistä tekstiä tarjova palvelu, netfliksin tapaista. tässä on ratkaisu "Popcorn time"
http://www.download.fi/general/download_splash.cfm/popcorn_time_mac?software_id=7463&version_id=79051 - leffakanavia
Jos englanninkielisyys ei ole ongelma. Jos sinulla on esimerkiksi VLC mediaplayer ohjelma, ja laitat verkko-osoitteeksi:
http://94.249.128.163/spi/filmboxhd_plczhu_0_1/media-usly6mu0g_98.m3u8
Siellä on Filmbox niminen leffakanava.
Sitten toinen kanava jossa erilaisia leffoja osa on jollain toisella kielellä kuin englanti ja silloin tekstitys englanniksi.
http://94.249.128.163:80/spi/fbarthousehd_0_1/ratus42.m3u8 - löyyytyyyy
svefilmer.com tekstit ruotsiks löytyy kaikki leffat.
- SSiinÄssTeille
Finmovies.fi
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986328KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3555825Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602813Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072248Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071938- 1251754
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191633Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811300- 731197
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331098