https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/555561_10151036603924843_1642710220_n.jpg
Aina kaikki kertoilee että kuinka heiän kitaroissaan, paahtoleivissään jne. näkyy niitä Jeesuksen kuvia, niin meidän alakerran vessan ovessa on tällänen, kukahan tää ny sitte on, Manitou? :)
Aina kaikki kertoilee että kuinka heiän kitaroissaan, paahtoleivissään jne. näkyy niitä Jeesuksen kuvia, niin meidän alakerran vessan ovessa on tällänen, kukahan tää ny sitte on, Manitou? :)
Vastaukset 13
Vanhimmat
Saint Pussy!
Neitsyt Marian *piiip*
Neitsyt Mariasta kyseenollen:
Tulkoon nyt tämä uutinen linkitettyä tällekin palstalle, vaikka Pyhä Maria ei siinä räppänäänsä esittelekään vaan näyttäytyy juhlansa kunniaksi pilvissä..
Joku ilkeämielinen voisi väittää seurakuntalaisten vastaavasti olleen olleet pilvessä.
http://www.dn.se/blogg/markligheter/2012/08/20/jungfru-maria-fotograferad-i-tensta/?a=
Tämä vain sen takia että jostain kumman syystä "Profetiat" -palstalla on linkki uutiseen tehty toimimattomaksi!
Mitähän se mahtaa auttaa?
No tuo lyö kyllä kaikki tsiisuksen naamat laudalta... :D
Apinoiden planeetan hahmolla pitkä pulisonki.
http://www.youtube.com/watch?v=mXWhvcuv3Zk
Rasputin.
Selkeesti somalialaisen tytön wärkki :|:
Sinäkin siis ajattelet koko ajan Jeesusta? Vaikka yrität kieltää hänet, niin unohtaa hänen nimeään ja olemassaoloaan et kuitenkaan pysty. Jopa ovesi kuviot saavat sinut kamppailemaan tämän ongelman kanssa, yrität veistellä kaksinaamaisuutta ym, . MItähän sinäkin olet miehiään? Ristiriitainen Jumalaa pakeneva heppu? Äitisi esirukousket eivät jätä miestä rauhaan? Ja älä tästä loukkaannnu ja ota nokkiisi,... ole nyt sentään sen verran polleata poikaa, kun kerta rehvastelet tyhjällä.
Hei Hanna, miksi olet niin katkera ja vihainen?
Miksi minä kaikenmaailman sekapäitten jutuista loukkaantuisin, ette te sillä parane.
Vai olet sinä väsynyt? Mene ja lepäile sitten? Väsynyt voi jopa hermostuakkin? Aika lapsellista leikkiä ikäiseltäsi tuo aloitus? Ja anna olla vielä isä?
Mikäs se tämä sitten mahtaa olla?
http://static.iltalehti.fi/hullumaailma/kaarmeetujh020812_hu.jpg
Oikea vastaus on, että se on Amazonin alueelta löydetty, aiemmin tuntematon ja outo matelija. Hyi teitä jotka ajattelitte jotain tuhmia. Evoluution ihmeitä tämäkin.
http://www.iltalehti.fi/hullumaailma/2012080215908482_hu.shtml?fb_ref=flb_y&fb_source=home_multiline
Ei se ole neitsyt Marian *Piip*, se on Joosefin *Piip*, joka jäänyt kiinni huorinteosta.