Noh ... Se on vielä tekemättä
Vastaukset 6
- riuttala76
Joo. Olen aivan samaa mieltä. Mut haluaisin kyl toteuttaa sen heroiinilla, vaan ei oo suhteita eikä rahaa toistaiseksi siihen. En niin onnekas vielä ole ollut et ois ees päässyt kokeilemaan, monenlaiset muut haluamani asiat oon kokenut jo. Joskus tosin Thaimaan matkasta haaveilin, vaan thai-hierontalaitokset riittää mulle aivan hyvin.
- älä huoli
Kyllä sekin aika vielä koittaa.
- Yhyyyyh
Mä en haluu kuolla :'(
- JK
VAIN NIIN
- ei oo kivaa
olisin valmis jo lähtemään.olen tyriny jo kaiken.voimat menny ja elämänhalu.masennuksen vuoksi eivät suostu eutanasiaan.naru kaulaan kun uskaltais .ei tää paljo naurata.
- viimenen drinkki
ei oo kivaa kirjoitti:
olisin valmis jo lähtemään.olen tyriny jo kaiken.voimat menny ja elämänhalu.masennuksen vuoksi eivät suostu eutanasiaan.naru kaulaan kun uskaltais .ei tää paljo naurata.
Kun tulee se laki että eutanasia sallitaan niin on jo parempi tilanne tuossa että masentuneita vietäs tuolle puolen. Voi silloin itse toivoa lekurilta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681006
- 58802
- 86790
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72727- 46653
- 62589
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko75585Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅46559- 28555
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35555