Tiki baari lopettaa??

mistä nämä huhupuheet? onko perää??
71006
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei ole lopettamassa.

Äänestä

tänää itse kuulin että vuodenlopussa sulkee ovensa...

Äänestä
  • Kylä Parkanoki kuihtuu kuihtumistaan... No eipä sen tikin väliä ole kun ei ole edes perjantaisin auki..

    Äänestä

  • Ihanaa!!!!!! vihdoinkin siittä pääsee eroon :D

    Äänestä

  • 88putr kirjoitti:

    Ihanaa!!!!!! vihdoinkin siittä pääsee eroon :D

    kyllä se totuus on että, tikibaari pitää ovensa auki edelleen huhumylly on huhumylly.parkanossa vaan on tullu tavax puhua palveluiden loppumisesta yhtenään.

    Äänestä

kyllä tikin on pakko pysyä ja pitää pintansa. kyllä siellä niin paljon porukkaa käy että tuskin on mihinkään lähdössä. ihana olis pitää yksi paikka auki missä saa tanssia sitä discomusiikkia! dancedancedance

Äänestä

amatöörit ei tule paroonin tiskille hidasteleen yhden siiderin takia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tikiasiakas kirjoitti:

mistä nämä huhupuheet? onko perää??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu