Iso jytky !!!!!!!!!!!!!

Sain juuri luotettavalta taholta tiedon,että Huuhaa-palsta tulee pääsemään "Kinnusen" ennätyskirjaan maailman fiksuimpana keskustelupalstana.
Kyllä meidän nyt kelpaa.
552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jorma vai Seppo?

Äänestä
  • Ei kumpikaan,vaan Laila.

    Äänestä

Jaa minä kuulin huhua ylläpidolta että kaikki tämän palstan kirjoittajat jäljitetetään ja valkotakkiset lähetetään pikaisesti hakemaan, ensimmäisten joukossa on nämä verat ja kotkot sekä kylmät kädet.

Äänestä
  • Myllistä ei siis haluta, kun on terve ihminen, toisin kuin nuo mainitut.

    Äänestä

  • No se ois varmaa niille sitten KUNNIAkierros, koska eiköhän ne o noi valkotakkiset ne jo kertaalleen hakenu, diagnosoinu, lääkinny ja lähettänyt avohoitoon? :P

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Talous Guru kirjoitti:

Sain juuri luotettavalta taholta tiedon,että Huuhaa-palsta tulee pääsemään "Kinnusen" ennätyskirjaan maailman fiksuimpana keskustelupalstana.
Kyllä meidän nyt kelpaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu