Ovat nämä täällä juttujaan availevat SKP:n vastustajat ja kommunismin vihaajat:D:D:D Siis niin tietämätöntä,moukkmaista ja vähä-älyistä porukkaa saa hakea:D:D Eli jatkakaa ihmeessä "kommunismin" (näkee ettei koko asiasta ole edes hajua) vihaamista niin porukka haluu olla teistä mahdollisimman kaukana eli siis toivotamme heidät joukkoomme;D Vain idotti haluu samaistua idiootteihin!!!!!!!!!!!!
Parasta vaalimainosta
SKP:lle
1<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Niin
Jos sinä katsot, että kyvyttömyys vastata oman aatteen periaatteita koskiviin kysymyksiin on hyvää vaalimainosta, niin ei ihme vaikka olisit kommunisti.
Aatteesi oppien mukaan yhteiskuntaluokat poistuvat vasta kommunismissa.
Mitähän marxin mainitsemia yhteiskuntaluokkia esiintyi neukkulassa sillä neukkula ei ollut saavuttanut kommunismia ja näin luokat olivat jäljellä?
Muodostivatko kommunistieliitti yhden luokan, rivikommunistit toisen, sotilaat kolmannen ja lopuksi orjat muodostivat työväenluokan?
Lisääkö kyvyttömyytesi vastata aatteesi peruskäsitteitä koskevaan kysymykseen kommunistien kannatusta?
Ja perustelut mukaan.
.................