OHITTAVATKO PERSUT KOHTA SDP:N VALITUSTEN- JA HAITANTEOSSA?

SDP teki takavuosina Ikaalisissa kaiken mahdollisen kiusan ja sai samalla Ikaalisen taantumaan. Ikaalisten perussuomalaiset pyrkinevät lyömään SDP:n vahingontekoennätyksen?
3125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kepu johtaa edelleen valitusten määrässä, sitten remurit ja
kokoomus, persulla on kolme valitusta ollut ja aiheesta.
Määritteleppä tuo mainitsemasi vahingonteko persuilla ?

Äänestä

persuihin lasketaan myös IPU:n valitukset. Kuitenkin yksi ja sama asia.

Äänestä

SDP teki valitukset silloisen Elinkeinoyhtiön toiminnasta, joka antoi takauksia Kihniön ja Parkanon yrittäjille. Ikaalisten asukkaat ovat niitä 7 miljoonaa euroa vuosia maksanut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MAIJAMI-MIAMI kirjoitti:

SDP teki takavuosina Ikaalisissa kaiken mahdollisen kiusan ja sai samalla Ikaalisen taantumaan. Ikaalisten perussuomalaiset pyrkinevät lyömään SDP:n vahingontekoennätyksen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu