Nyt on todettu että naisilla on paljon korkeampi iq arvo kun miehillä
elikkä miehet on tyhmempiä kun me naiset.
Pitäiskö me naiset sitten sääliä miehiä
ei tyhmiä kannata säälia.
IQ FOR FEMALES!
GIRL POWER
elikkä miehet on tyhmempiä kun me naiset.
Pitäiskö me naiset sitten sääliä miehiä
ei tyhmiä kannata säälia.
IQ FOR FEMALES!
GIRL POWER
Vastaukset 17
Vanhimmat
sinuna pitäisin huolen vain omasta älykkyystasosta...
taas kekkeruusi (Mies vain) väsännyt sävähdyttävän monipuolisen tutkielman aiheesta Mian älykkyystaso.
Kuinka pystyykin moiseen filosofiseen pohdintaan kuitenkin niin kansantajuisesti, että tyhmempikin ymmärtää kekkeruusin (Mies vain) olevan suhteellisen osaton koko älykkyystasosta.
I see dumb women, they are everywhere. And too many of them post here...
tyhmä mies kirjoitella englanin kielellä
how is it possible for dummies to write in english.
male is stupid animals
girl power
olet osoittanut että tyhmä nainen ei osaa kirjoittaa edes suomeksi...
Täällä sie Miiana kirjoittelet, vähänkö hauskaa.....
Todisteita pliis...? Kun sanot, että "nyt on todettu", niin antaa tulla linkkiä tutkimustietoon, josta näin voi itse kukin lukea...
Sillä välin jotakin, joka on oikeasti totta: "Puolet naisista on keskimääräistä tyhmempiä!" ;D
kuis lykkii?
yritän niin lyhyitä lauseita et tajuut
ehkä säälin sua
mut esitä todisteet
sunhan piti jättää veminismi mut olet tuuliviiri
miksi itket iltaisin
jos voisin sua lohduttaa
REAL IQ POWER
Isot munat ja juutalaiset ovat ali-ihmisiä ym... ym...
Rasistista paskaa jolle ei löydy mitään tieteellistä tutkimuspohjaa!
Kukahan pöhkö täällä taas satuilee?
On syytä minunkin pelätä, omaa sukupuoltani siis. Naiset ovat hirvittäviä, sen olen todennut, he ovat paljon pahempia kuin miehet,koska heillä on tuo "elämän suojelu" hinalla millä hyvänsä periaate.
Tämä koskee nimenomaan ihmislajian suojelua, ei muita lajeja. Vai onko joku nähnyt naisia ympäristönsuojelutehtävissä, en puhu nyt kettutytöistä, vaan ihan asiallisesta toiminnasta.
Suurin osa luonnonsuojelijoista, Greenpeacen ynnä muiden aktiivijärjestöjen toimijoista ovat miehiä, ei naisia..koska naisia ei kiinnosta ympäristönsuojelu, he keskittyvät itsensä ja oman lajinsa suojeluun. Näin tehdessään he tahtomattaan tuhoavat muuta luontoa.
Nainen on uhka ympäristölle, kamsainväliset kosmetiikkayritykset, muotimaailma jne. provosoivat naisten luontaista narsisimia ja itsekeskeisyyttä ja kuluttavat ympäristöä.
Samoin hoiva-alan tantat..metsää kaattuu ja luontoa tuhoutuu, jotta vammaiset ja raajarikot..dementikot ja muut saavat laitospaikkansa ja elää vaipoissansa seuraavat kaksyt vuotta. Ja se äidinrakkaus, miten tuhoavaa sekin on!! Loppujen lopuksi..miettikääpä vain, niin tulette samaan lopputulokseen.
Siru-pieni todella sirpaleina. Kokoa itsesi ja ajattele.
Mitä se girl power on,ei mitään. Miten semmosista kanamaisista nyhertäjistä jotain poweria löytyy.
Minä en ainakaan tommoisten sääliä tarvitse..yäk.
Nyt kun miehet on saaneet tämän yhteiskunnan helpoksi elää, keksinnöillään ja työllään niin eikösvaan tollaiset siivestäjät ole ruvennut elämöimään milloin mitäkin.
Tämä länsimainen yhteiskunta, demokraatioineen joutas heittää tunkiolle.
Olinkin jo vuosia sitten sitä mieltä, että pian länsimaiset miehet alkavat sankoin joukoin kääntyä islamiin.
olkoo vaikka miten toi IQ asia mutta tuo sinun viestisi todistaa ettei sulla sitä älliä paljon ole. pitääkös sitä alkaa heti ylimieliseksi tommosesta? miksi yleensä jomman kumman sukupuolen on oltava parempi?
Jos viestisi olisi totta olisit todistanut älykkyytäsi käyttämällä lyhennettä ÄO, joka on suomea toisin kuin käyttämäsi IQ lyhenne. Tuolla IQ:n käyttämisellä veit vaan viestiltäsi pohjan.
ja tuollaisesta asiasta mainitsemalla itse osoitit olevasi pahimman luokan aivovaurio :)