Norjan Työväenpuolue

haluaa tiukentaa mamujen pääsyä ja olemista Norjassa.Ovat huomanneet mm. sen tosiasian että musliminaiset eivät käy töissä,monia musliminaisia ei mies edes halua päästää töihin.

Tälle asialle Norjan Työväenpuolue haluaa nyt tehdä jotain.

On se nyt maailma mallissaan kun työväenpuolue haluaa kiristää käkkäräpäiden oloja,yleensä tällaisesta syytetään jotain "äärioikeistolaispuoluetta".
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Paineet saattaa olla syvemmälläkin, vaikka ei kaikkea ole vielä kerrottu?

Äänestä

Suomen "suvaitsevaiset" mamuhyysärit taas haluavat,että me veronmaksajat elätämme kaikki rät-tipäät.

Äänestä
  • "Suomen "suvaitsevaiset" mamuhyysärit taas haluavat,että me veronmaksajat elätämme kaikki rät-tipäät. "

    No en tiedä tuosta muta ainakin haluavat elättää myös saamattomia persuja. Sekä eduskunnassa että muualla.

    Äänestä

  • rautaako? kirjoitti:

    "Suomen "suvaitsevaiset" mamuhyysärit taas haluavat,että me veronmaksajat elätämme kaikki rät-tipäät. "

    No en tiedä tuosta muta ainakin haluavat elättää myös saamattomia persuja. Sekä eduskunnassa että muualla.

    Älä jauha skeidaa,tutkimushan osoitti että persut ovat keskimääräistä paremmin toimeentulevia.

    Äänestä

"On se nyt maailma mallissaan kun työväenpuolue haluaa kiristää käkkäräpäiden oloja,yleensä tällaisesta syytetään jotain "äärioikeistolaispuoluetta". "

Kaikki puolueet haluavat järkeistää maahanmuuttajien työllistymistä ja kotoutumista. kaikki puolueet pyrkii minimoimaan työttömyyttä - myös maahanmuuttajien keskuudessa.

Mutta vain hommalaiset väittävät ettei näin ole, ja että varsinkin vasemmistopuolueet suorastaan haalii maahanmuutaajia ja tyrkyttää niille rahaa. Hommalaisten pomot tietävät valehtelevansa ja muut hommalaiset eivät ymmärrä heidän valehtelevan toistaen valheita käsikin ojossa.

Äänestä
  • Muista nyt lukea sitä hommaasi hyysäri..hhähähäähääää..siitähän sinä raukka kiihoitut.

    Oslon poliisi on muuten kertonut että kaikki 2011 puskaraiskaukset Oslossa ovat mamujen tekemiä,ja uhrien kertomusten perusteella on kyse juuri käkkäräpäistä - kaikkihan eivät ole jääneet kiinni.

    Kyllä se mutis raiskaa

    Äänestä

Rautaako ollut taas aivan raivona...hohohohooh

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


on tää nannaa kirjoitti:

haluaa tiukentaa mamujen pääsyä ja olemista Norjassa.Ovat huomanneet mm. sen tosiasian että musliminaiset eivät käy töissä,monia musliminaisia ei mies edes halua päästää töihin.

Tälle asialle Norjan Työväenpuolue haluaa nyt tehdä jotain.

On se nyt maailma mallissaan kun työväenpuolue haluaa kiristää käkkäräpäiden oloja,yleensä tällaisesta syytetään jotain "äärioikeistolaispuoluetta".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu