URPILAINEN, NOPEASTI VAKUUKSIA,

Euroopan keskuspankki EKP on päättänyt ostaa euroalueen maiden joukkolainoja ilman rajoituksia. Lasku tulee meille jos velkoja ei makseta !
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suomi kannatti ehdotusta Kiitos Urpilainen ja Liikanen(SDP).

Äänestä

EKP:stähän on koko ajan oltu tekemässä roskapankkia.
Näin Euromaiden varallisuus tasataan, jotta kenelläkään ei ole toistaan enempää, paitsi eliitillä.

Äänestä

rahaa antaa että palatsit ja loistoveneet pysyy hyvässä maalissa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NYT REPEÄÄ !!! kirjoitti:

Euroopan keskuspankki EKP on päättänyt ostaa euroalueen maiden joukkolainoja ilman rajoituksia. Lasku tulee meille jos velkoja ei makseta !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu