Löytyykö täältä muita pyllyreiän haistelijoita?
Minua kiihottaa suunnattomasti naisen peräaukon haistelu ja varsinkin flatukset, eli pierut. Luulen sen olevan geneettistä perua esihistorialliselta ajalta, kun ihmiset olivan vielä enemmän eläinten kaltaisia. Hyvillä hajuilla pääsen ihan orgasmin partaalle jolloin laukean pienestäkin stimulaatiosta erogeenisellä alueella.
Minua kiihottaa suunnattomasti naisen peräaukon haistelu ja varsinkin flatukset, eli pierut. Luulen sen olevan geneettistä perua esihistorialliselta ajalta, kun ihmiset olivan vielä enemmän eläinten kaltaisia. Hyvillä hajuilla pääsen ihan orgasmin partaalle jolloin laukean pienestäkin stimulaatiosta erogeenisellä alueella.
Vastaukset 70
Vanhimmat
YÖK!
Ihan kiva kun toit mielipiteesi esiin, mutta etsin edelleen kaltaisiani, en minua tuomitsevia.
se haisee mutta menkööt
Joo mitä vitun järkee on perseen haistelussa entä jos ripuli paskat lentää sun suuhus mitäs sitte teet!, kuset naisen suuhu vai!?? Vittu te ootte runkkuja!! XD
Täytyykin varoa sanomasta sinulle että "Haista p.aska!" Saattaisit saada ejakulaation.
Syö kaalilaatikkoa tai lanttulaatikkoa ja piere kunnolla.
Mistä sapuskasta ne parhaat paskanhajut irtoo? Läskisoosi, hernesoppa vai keitetty kananmuna? Haittaako roiskeet? Hyvä olis olla suojalasit vissiin. Onko töräyksen äänellä mitään yhteyttä laukeamisherkkyyteen? Kumpi parempi pieru, sellainen naisellinen vinkasu vai miehekäs matalataajuinen muutaman sekunnin turahdus? Vai onko paras sellainen suhinan ja pärinän sekoitus?
Taitas tulla laktoosimahahasta, sianläskin syönnin ja tavallisen maidonjuonnin jälkeen, ja menet sitten haistelemaan
Sellainen löysä ja pitkä pieru on paras. Siinä on paskaa mukana ainakin ruokalusikallinen! Aaah!
Olen suhina ja pärinä fani. Haju on parempi mitä syvemmältä se perseestä lähtee!
Flatukset!? Mitä helv......onko joku keksiny pierulle latinankielisen nimen? Täällä nämä fiksut p.erseenhaistelijat tuntevat sitten itsensä hienoksi kun puhuvat flatuksista mutta tarkoittavat perskäryä.
kyllä nautinto on täydellinen,kun pyöreähkö nainen on kontallaan sängyssä siten,että persreikä on auki.un siihen työnnän nenäni ja kielen pilluun(kielellä voin vähän kiihottaa klitorista) ja nainen puhaltaa pierut nenääni,jopahan on orgasmi lähellä.
"Flatukset!? Mitä helv......onko joku keksiny pierulle latinankielisen nimen? "
Ei hän ole koskaan kuullu termiä lääkärilatina? Kaikki anatomiaan ja lääketieteeseen liittyvä on täynnä latinankielisiä nimiä. Flatus on todennäköisesti sanana vanhempi kuin pieru.
Olet väärällä palstalla. Haistelujutuista kiinnostuneita löydät tuolta leikit ja fetissit palstan puolelta.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/905224
http://keskustelu.suomi24.fi/node/4877769
Olet väärässä.On sielläkin näitä juttuja,mutta kyllä tälläkin palstalla on.
Hyi tana millaista porukkaa!
en tiijä haistelusta mutta kun nainen vääntää päälleni ripulipaskat on orgasmi jo lähellä...
Kyllä meitä on muitakin,en vaan tiedä miten paljon,kun ihmiset eivät kerro koska pitävät pierun ja pyllyreiän haistelua epänormaalina.
Muakaan ei pas** haju kiinnosta, mutta silti haistelen vaimoni peppureikää! Korkeintaan se kakka vain tuoksahtaa pikkasen kiihottavasti!
Onhan siinä sulkijalihaskin. Jotkut näköjään kuvittelevat, että se pas*a löyhkää kauas. Ei suht puhdas peppu pahemmin HAISE!
NAM, NAM!
Paras tuoksu! Naisen tuoksu: pimpan, pyllyn ja peppureiän jne! Naiset ovat herkkuja - ainakin kauniit naiset :D
69 silloin on mukava nuuhkia kauniin tyttökaverin hyvälle tuoksuvaa peppureikää!
Saispa haistella kauniin naisen persreikää!!!!!!!!!!!!
Ruman naisen persreikää en haistelis ees kaasunaamarilla, mutta kauniin naisen...NAM :D
Minäkin rakastan naisten tuoksuja, niin kuin heteromiehen kuuluukin! Totta kai sillon haistelen naisia :D
Sanoppa se! UH, nuuhkia kauniin naiswn peppua - NAM!
Juu pa**n haju ei nappaa, mutta naisen peppureikää voi haistella surutta!
Lusikallinen perspaskaa aamuisin antaa hyvät orkut päivän riennoille.
Taas tulee! AAAHHH PASKAA!!
haistele vaan nuolen naisten peppureikää. Kielenkärjellä ensin kutittelen reiän ympäristöä ja sitten suoraan reiän päältä painaen kieltä välillä hieman sisään ;-)
Suuhun piereminen on myös mukavaa, varsinkin jos saa tehtyä suun ja perseenreijän välin tiiviiksi. Sinne ku päästää oikein mojovan pierun niin koko suu kaikuu! AAAAAAaaaaaaahhhhhhh!!!
Siis hyi
peppu tuoksuu tosi namille lenkin jälkeen.ja on kiva katsella somaa suklaanruskeaa pyllynreikää joka kimaltelee,kun hihipisarat kirpilöittee .
naisen paskaki on tosi hyvän makuinen kannaa maistella
Yök!
Antaisko joku kaunis nainen haistella peppureikäänsä, vaikka koko päivän? :D
Kauniin naisen pyllyn reikä on tehty haisteltavaksi!
AAAAAAAH! Naisen pepusta tulee aina raikas tuulahdus! Tulee hyvälle mielelle kun nuuhkaisee kauniin tytön pyllyä!
Kiihottavaa puuhaa!
Kun näkee kauniin naisen kauniin pepun, tekis heti mieli nuuhkia sitä!
http://www.lowprofilerecords.com/wp-content/uploads/2012/12/Screen-shot-2012-12-21-at-12.07.51-PM.png
Kukapa ei tota pyllyä haistelis :D
Carmen Electran pepusta ku sais tuoksuja!!!!!!!!!
Niin tai J.Tukiaisen..
jokaista millimetriä tuosta peppuvaosta :D
noin kauniin naisen noin kaunis peppu koskaan haista pahalle :D
Sanos muuta! Työntäisin nenän peppuun ja ottaisin vyötäisiltä kiinni, enkä päästäis vähän aikaan pois :D
pierutkin varmaan tuoksuvat ruusulle :D
NAM!
ihana peppuvako ,nam ..
Naisen per seen reikää on ihana haistella ainakin oman naisen tunkea sinne naisen perä oukkoon oikein syvälle ja lopuksi vähän seksiä sitten vielä tunkea kuono naisen tissien väliin :) uuuuuuhhhhhh!!!
Arvasinkin, että suurin osa tuomitsee peräaukon haistelun suoralta kädeltä, vaikka eivät ymmärrä, että suuri osa heidän omasta seksuaalisesta vietistään tulee peräaukon feromoneista. Tämän viestin jälkeenkin suurin osa jatkaa haukkumistaan, vaikka voisivat rohkeasti kokeilla asiaa. Toivottavasti edes osa saa tästä ketjusta uusia mukavia ja nautinnollisia kokemuksia ilman epäluuloja.
Toivon, että epäilijät ja pilailijatkin kokeilisivat rohkeasti sillä mitä menetettävää asiassa on.
Ruokavaliolla on merkitystä sekä kaasunmuodostuksen määrän että hajun kanssa. Oli haju mikä tahansa niin se on hyvä jos pitää naisesta ja hän on omasta mielestä kaunis. Ruis, papu, herne ja hapantuoteet tuottavat takuu varmasti tunnelmaa peiton alle ja suuria nautinnon hetkiä.
Eikös täällä moni ole kertonut, että pepun tuoksu ja pas**n haju eivät ole sama asia! Kivahan nätin naisen peppua ja peppureikää on haistella ;D
En oo kyllä kuullut että kukaan olisi saanut metaanimyrkytyksen peppua haisteltuaan!
Minäkin pidän mielelläni nenääni kauniin naisen pyllynreiässä!!!!!
Naisen pimpan ja peppureiän tuoksut ovat jotain niin huumaavan ihanaa! NAM! Miehenä rakastan niitä tuoksuja!!!!!!!!!!!!
vaimon peppureikä tuoksuu ainakin ruusulle!
Perseestä tulevat "feromonit" on kuule myrkyllistä metaanikaasua joka voi viedä hengen kun vetää sitä keuhkot täyteen. Sattumat päästön seassa saattavat aiheuttaa silmätulehduksen.
se henki lähde sitten vessassa kun käy pas**lla?!? Silloinhan sitä kaasua on ilmassa?
Naisen alapään hajut on hirveimpiä mitä on. Oikeaa eltaantunutta silliä!
Perspanneet naiset pierevät peräaukko vauvan pään kokoisena! Se on hienoa sitten , niinkö?
Hirveä ja irvokas sellainen löysäperseinen emakko on jota on vedetty suoleen isoilla kyr villä. Pskatkin sillä tulee housuun kun ei pysty enää pidättämään.
kun luin äskeisen minulla tuli sinusta seuraavanlainen kuva.
olet keski ikäinen peräkamarinpoika ,jokä ei ole saanut koskaan naista.
jolla on kädessään eltaantunut sillipurkki .(jota pitää vaatekomerossaan)
jota haistelee ja katselee jotain extreme pierupornoo.
johonka on kyllästynyt .
ja haet jotain uusia kiksiä katselemalla eläinpornoo missä on emakoita ,
joita vedetaan isoilla kyrvillä perseeseen.
ja sinulta tulee paskat housuun vaan sentakia ,että kun sun sulkia lihas on vioittunut.
odotat perinnöksi vanhempiesi maatilaa jossa on oma sikala :)
Mitä perkeleen pahaa siinä on jos ihminen pitää perinnöksi saamaansa sikatilaa?
perse aah mikä taivas laulan teille homoille laulun
jos heti panette pyllyyn
jäikö kondomi hyllyyn
menkää heti myllyyn
ja tunkekaa pyllyyyn
perse on ruskea
mutta
eisitä kannata puskea
jos kondomit jäi taas hyllyyn
menkää myllyyyn
ja puskekaaa pyllyyyn
HEH!
Joko et osaa lukea (näitä ketjun viestejä) tai sitten itse olet homo! HUONO!
hehe olen hetero ja paremi ku sun ikinä tekemät biis panet varmaa äitiäski
biisi! HAH! Bäääää määä sanoo sun emäntäs ;D
Ei nätin typykän pepun haistelussa mitään pahaa ole - päinvastoin hyvää ;D
Kauniin naisen farkkupeppu! NAM! Sitä vois nuuhkia pitkään!
Yks noin 55v mies yritti haistaa muijani peppua marketissa, mut kun näki mut, niin peräänty. Olin hyllyn päässä ja emäntä otti jotain hyllystä. Oli Prismassa tai Cittarissa ;D Ukko käveli muina miehinä ohi.
kärsi raittiin ilman puutteesta!
Ei kyllä itseä nuo pierujutut ollenkaan sytytä vaan semmoinen hikinen hyvin tekeytynyt peppureikä kyllä saa kangen kovaksi.. Naiseltani kyllä peppujuttuja saan ja saan sitä nuollakin vaan pitää olla hänen mielestään aivan puhdasta siihen hommaan :( Jos eukko ei ole käynyt hetkeen suihkussa niin takaapäin pilluunkin naidessa eniten kiihottaa nenään nouseva peppureiän huumaava tuoksu :P
Persehiki on kruununa pyöreän piikaperseen nussinnassa!