Holly!

Ei voi mitään,mutta jotenkin luuskan oloinen tämä Holly.Laahustaa ympäriinsä naama pitkänä ja kaikki vuorosant tulevat jotenkin samalla nuotilla.Tunkeeko sieltä joku voimakas murre läpi..vai mitä.En erityisemmin pidä hahmosta enkä näyttelijäsuorituksesta.
3190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

olen täysin samaa mieltä kanssasi, holly on kuin zombie!
Hänen hahmoonsa pitäisi saada jotain eloa.

Äänestä

pakkohan tuo oli korjata...

Äänestä

niinkö

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jasaku kirjoitti:

Ei voi mitään,mutta jotenkin luuskan oloinen tämä Holly.Laahustaa ympäriinsä naama pitkänä ja kaikki vuorosant tulevat jotenkin samalla nuotilla.Tunkeeko sieltä joku voimakas murre läpi..vai mitä.En erityisemmin pidä hahmosta enkä näyttelijäsuorituksesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu