Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miksi Kyösti ei vihjannut mitään?

Kummallista kun ei ole lahtelaissikaa näkynyt. Oletko kunnossa?
8142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

oLEN KyNNÖssÄ.. jUOksIn EIen CooPErin teEsIssÄ 1300 MEtriä.

Äänestä

kyösti on varmaan niin krapuloissa grilli-illan jälkeen, että ei pysty vihjaamaan.

Äänestä
  • Pitäiskö teille pilalle lellityt kakarat tehdä kaikki valmiiksi.

    Äänestä

köpi on terapiassa,siitä ei saa kertoa kenekkään siksi kirjoitin sen tänne.


Kohde Merkki Kerroin
68Sport Recife - Cruzeiro _ _ 2 - - 2,50
69Vasco da Gama - Bahia _ _ 2 - - 4,90
70AC Goianiense - Portuguesa _ _ 2 - - 2,75
Kokonaiskerroin: 33,68

Yöksi surkeat vierasjengit voittamassa.

Äänestä

Lahtelaissika löytyy teurastamon pakkasesta odottamassa Joulun tuloa.

Äänestä

ei,se myy itsensä tosi tuoreena,teurastetaan tuntia ennen paistamista.Nyt se turvottaa kauppiaan kaljoilla itsensä tuhtiin painoon.

Äänestä

Kyöstillä oli sunnuntaina ilmeisesti joku vatsaflunssa, koska pötsissä kiersi ja päätäkin pyöritti. Scouttauskaan ei oikein maistunut, mutta toki hän tarkkaili jenkkifutiksen tuloksia. Oma suosikki Miami Dolphins jatkoi tuttua rataa, joten Kyösti voinee suhtautua tähän NFL-kauteen aika objektiivisesti, koska Dolphinsin pleijaripaikkaa ei varmaan tarvitse jännittää, kjäh kjäh. Sunnuntain yllättäjä on kyllä 49ers, joka haki vierasvoiton Green Baysta. Kyösti olisi ehkä odottanut yllätysvierasvoittoa "Teräslersseiltä" eli Steelersseiltä, mutta niin ei käynyt. Kyösti ei vielä tiedä, betsaako hän tänään, mutta pikascouttaus paljasti Kyöstille, että San Diegoa voisi harkita, koska siitä on tehty altavastaaja. Se näyttäisi olevan paremmassa vireessä kuin Oakland, mutta sekin on sanottava, ettei Kyösti ole kovin tehokkaasti seurannut jenkkifutista kesän aikana.

Äänestä
  • I got balls of steel. Blow it out your ass. Suck it down.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huolissani kirjoitti:

Kummallista kun ei ole lahtelaissikaa näkynyt. Oletko kunnossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu