Kepu on korruptoitunut puolue. KMS-rahalla rellestävät. Nuorisosäätiö perustettu kepusatraappien makeaa elämää rahottaan. Laudat sai Vanhanen jne jne jne
Kepun musta korruptio
Sapiens dux
1075
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Antakee rahhoo!
ANTAKEE RAHHOO!
Nyt Nuorisosäätiön synkät satraapit ovat leivättömän pöydän ääressä. Ja se on niille kepuketkuille ihan oikein.
Demareiden Urheiluopistosäätiöstä se vasta oikein kunnon rötösvyyhti paljastuu, kuten demareiden muistakin yhteiskunnan rahanryöväksistä, kunhan vain saadaan ne ensin tutkintaan demarirosvojen tutkimuksia estämättä.
Samoka KMS-rahoja sai demutkin, vaan eivätpä edes palautaneet niitä.
AHDE, PÄIVI LIPPONEN jne....
Demut varmaankin ajattelee asioita paljon kierommin kuin rehti kansa.
Jo on ihmeellistä touhua, että Urpilaiset saavat harjoittaa taulukauppaakin, eikä niistä demuja edes kuulustella.
Meidän oikeusasteet näkyy olevan demaroituneet niin vankasti, että demut pääsee aina kuin koirat veräjästä.
Mitäs siellä persuissa on jatkuva rähina, riita päällä,ei kukaan niin riitele kuin persut , toivottavasti jatkuuuuuu.
Kepu ei ole puolue. Kepu on rikollisjärjestö.
Sipilän miljoonien alkuperäkin on alkanut puhuttaa...
Suomen Keskusta ei ole puolue. Suomen Keskusta on rikollisjärjestö.
Helsingin vanhemmat ja kuivaperseiset homot väittävät näin. Heistä iso osa asuu Pakila-Paloheinä alueilla.
Tampereen vuokratalosäätiössä on kuulema varsinainen vaalilahjusten pesä. Paattero (Kok) ja Jonkka (SDP) ovat estäneet henkilökohtaisesti tutkinnan?
Missä Sipilän miljoonien alkuperä?