Tilaan Hesarin uudelleen.

Pidän Helsingin Sanomien rehellisestä linjasta jossa tuomitaan urheiluväkivalta!

http://www.hs.fi/urheilu/Helsingin Sanomat lopettaa yhteistyönsä Jokerien kanssa kohuottelun takia/a1305598484843
553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Asiaa.

Äänestä

Luen vain uutta suomea, siinä luotettava lehti. Ja se on vain verkossa, mikä parasta.

Äänestä
  • Ok. Siirryn siihen. Ok.

    Onko se puolueellinen?

    Äänestä

No kyllä se on sulla pienestä kiinni.

Äänestä

Minä taidan irtisanoa Hesarin ja otan Tiedonantajan tilalle.
http://www.tiedonantaja.fi/

Tilaushinta laskee 70%, ja ainakin tiedän mihin suuntaan lehti on kallellaan, ja mihin suuntaan se totuutta lievästi koko ajan vääntää.

Hesari on siihen verrattuna kuin on salakavala käärme. Sanoo naama hymyillen olevansa puolueeton, markkinataloutta kannattava lehti, mutta on kuitenkin niin hellvetin sala-puolueellinen, sen 1% eliitin etuja ajava vanhentunut tabloid-lehti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tilaaja. kirjoitti:

Pidän Helsingin Sanomien rehellisestä linjasta jossa tuomitaan urheiluväkivalta!

http://www.hs.fi/urheilu/Helsingin Sanomat lopettaa yhteistyönsä Jokerien kanssa kohuottelun takia/a1305598484843

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu