Alasti ei saa uida

Järjetöntä ettei alasti saa uida, pitäiskö saunaankin mennä kaapu päällä?
4333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Totta kai saa uida alasti. Housut pois ja järveen!

Äänestä

nuo muslimieukot sitten ota sitä huntuaan edes siellä pois? Käyvätkö edes uimassa kaavuissaan?
Tuohan on vaarallista hommaa.

Äänestä

ei ota huomioon toisia. Ei sitävaikka toisen perheen tytärten nähden kehtaisi normaali mies mennä alasti veteen. Sehän on kuin esittelyä pienillekin lapsille.

Ihan oikein ettäkerrankin sai savolaisukko munilleen. Ne ovat oikein kauheita oikeassa olijoita ja tunkijoita!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


entä saunoa kirjoitti:

Järjetöntä ettei alasti saa uida, pitäiskö saunaankin mennä kaapu päällä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu