Minun on pakko

tumputtaa jatkuvasti, häiriköidä palstoja, minulla on skitsofrenia, taidan olla kiinnostunut pikku pojista ja olen homo ja päihdeongelmainen.
En halua muuttua. Myllismi on uskontoni ja huuhaa palsta koska siellä on muitakin sairaita.
3323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sua ei voi enään auttaa.

Äänestä
  • hihi hihiiii.

    Äänestä

dorka patska kyllä olet :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Seppo.Myllis_2.0 kirjoitti:

tumputtaa jatkuvasti, häiriköidä palstoja, minulla on skitsofrenia, taidan olla kiinnostunut pikku pojista ja olen homo ja päihdeongelmainen.
En halua muuttua. Myllismi on uskontoni ja huuhaa palsta koska siellä on muitakin sairaita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu