Vaarallinen hurjastelija AKAAN TOIJALASSA !

Päätä vadille!

Akaan Toijalassa noita hullujahan riittää mutta nyt tämän yhden pojanklopin pelleily saa riittää!

Nimesi sekä muut tietosi ovat selvillä, joten mikään, ei sitten mikään estä minua ilmiantamasta sinua poliisille!

Olin tällä viikolla ulkoiluttamassa koiraa toijalan keskustan tuntumassa kunnes kaahasit uudenkarhealla mustalla mersulla (rekisterinumero tiedossa ja näkyy videolla, samoin naamasi!) kun 40km/h nopeusrajoitusalueella ajoit aivan selvästi reippaasti yli sataa!

Kuvasin koiranpentumme touhuja videolle kun jo kaukaa kuulin tuon ääliömäisen hurjastelusi ja päätin sitten kuvata touhun pidemmän kaavan mukaan videolle!

Videossa näkyy todella terävästi (HD-laatu) kun kaahaat pikkutiellä törkeää ylinopeutta. Videosta voi ilmiselvästi päätellä että ajat vähintään 100km/h! Siinä vauhdissa et olisi mersullasi ehtinyt tekemään yhtään mitään jos suojatielle olisi tullut joku!

Lähdit Kurvolaan päin kaahaamaan samalla tavalla kun aiemminkin. Tiedän sinut ja tiedän tasan tarkkaan nimesi!

Mikäli tuo ääliömäinen kaahaaminen ei lopu (Myös muilla autoillasi, nekin on tiedossa) niin aion viedä kuvaamani videon poliisille.

He saavat sitten päättää mitä tekevät. Se on selvää, että ylinopeutta ajat ja roimasti yli sallitun!

Kaahaa sitten vaikka moottoritiellä mutta älä saatana tuollaisella alueella missä asuu paljon lapsia ja muutenkin on paljon kevyttä liikennettä!

Kerta vielä ja laitan videon poliisille menemään! Sen verran tuo pistää vituttamaan! Ja samaa touhua on ollut jo aiemmin kohdallasi taajama-alueilla.

Sinulla näyttää vaihtuvan autot aika tiuhaan tahtiin, mutta se ei minua haittaa! Henkilöllisyytesi on jo tiedossa! Taidat myydä autoja sivubisneksenä? Harmaa talous! Musta tulevaisuus! Tiestihän että jos autojen myynti ylittää vuodessa sallitun rahamäärän, katsotaan se liiketoiminnaksi!

Tässä vielä esimerkkikuva samanlaisesta mersusta:

Ilmeisesti CLS malli, mutta en ole varma.

http://memimage.cardomain.com/ride_images/3/3349/3341/33371670006_large.jpg
http://www.broombroom.com/photos/Mercedes-Benz_CLS-Class_2011-350cdi-newmodel-black-19insportalloys_0513me.jpg

5

361

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • alea iacta est

      Ja sä luulet et se kloppi tätä palstaa lukis?

      • Päätä vadille!

        Samaa viestiä on jaeltu ympäriinsä, tämä on vain yksi paikka muiden joukossa.


    • kurvolan kuramoottor

      Ehdottomasti HETI poliisille!!! vai odotatko että ensimmäinen lapsi jää alle???

    • adoura

      kuva kopioitu kun ulkolainen rekkari? Kerro ihmeessä poliisille heti. Vaarallista!!! Ei kannata viivytellä :(

    • Kepardi6000

      Linkin kuvat ovat siis vaan esimerkkikuvia samanlaisesta mersusta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ampuminen kylpylässä

      Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa
      Naantali
      75
      1679
    2. Naantalin kylpylän ampujat

      Oli somppumatuja. Nyt mennään. Suomi on ruotsi.
      Maailman menoa
      24
      1186
    3. Kemijärvellä vesionnettomuus

      Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as
      Kemijärvi
      32
      1083
    4. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      134
      916
    5. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      189
      826
    6. Miten yrität

      Vielä saada kaivattusi?
      Ikävä
      64
      694
    7. Olipa yllätys

      Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo
      Kotimaiset julkkisjuorut
      192
      619
    8. On todella ikävää

      Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit
      Ikävä
      79
      608
    9. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      49
      571
    10. 71
      567
    11. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      32
      518
    12. Ottanet yhteyttä

      Facebookissa,jos on jotain asiaa.Miehelle! T.M-nainen.
      Ikävä
      55
      517
    13. Muutto auto hakee sut tänään!

      Tein sulle oman huoneen! mieheltä naiselle
      Ikävä
      57
      502
    14. Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?

      Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.
      Ikävä
      25
      457
    15. 34
      434
    16. Kai sä mies ymmärrät..

      ..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast
      Ikävä
      28
      432
    17. En tiedä mitä sanoa

      Siksi en vastannut😔
      Ikävä
      33
      423
    18. Jos kaivattusi olisi

      Vieressäsi niin mitä tekisit?
      Ikävä
      40
      417
    19. Kiinni jäit

      Ei olisi uskonut sinusta
      Ikävä
      16
      409
    20. Päivän galluppi

      Minkälainen ehkäisy sinkkupalstalaisilla käytössä?
      Sinkut
      82
      398
    Aihe