Nyt loppui ifk fanitus.Hävettää vieläkin eilinen selkäsauna sputnikeille.Kelkka ei käänny vaikka lennu liittyy jengiin.On taidettu kesällä vain terasseilla hengailla kun ei putkikaan liiku mihinkään!
entinen ifk fani
tiedomiko
2
136
Vastaukset
- Vielä on aikaa
Siitä vaan sitä Saipaa kannattamaan sitten... sehän on nyt ykkösenä, gloryhunter!
- HIFK Fani
En ymmärrä tuollaisia, jotka vaihtavat joukkuetta, kun kauden alussa tulee pari tappelua. SaiPa on kova tällä hetkellä, meillä on uusi valmentaja ja pelaajat muuttuneet aika paljon viime kaudesta, joten uutta pelityyliä haetaan vielä. Mutta fanita sitä SaiPaas ihan vapaasti. Ainiin, nythän siellä on jo joku toinen joukkue kärjessä, no vaihdas taas!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 544736
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1724286- 673902
- 1273882
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans493681Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe793508- 983051
- 542895
- 252726
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p152460