Barak Hussein Obama tuhoaa USA:n perustuslain, ja kaappaa lisää valtaa oikeuslaitokselta ja kongressilta itselleen. Samalla hän laitaa islamisteja, sosialisteja sekä kommunisteja ylempiin virkoihin USA:ssa. Katso hätkähdyttävä lyhyt dokumentti asiasta:
http://www.youtube.com/watch?v=sn0KNC1yHXE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=sn0KNC1yHXE&feature=related
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ainakin hänellä on sotaisimman rauhan nobelin saaja ylivoimainen ennätys.
Irak, Libya, Syyria, Yemen... kohta Iran?
Olette menneet siihen ansaan mitä republikaanit ovat viritelleet kääntäessään velkojaan saataviksi.
Republikaanit ja muut ase / sotahullut konservatiivit ovat ajaneet USAhan Bushien aikana ennennäkemättömän taantuman ja eriarvoisuuden sotineen ja nyt he yrittävät saada kuulostamaan siltä että se olisi Obaman aikaansaannosta.
Obama on sentään ihminen joka yrittää kansalaistensa parasta aidosti eikä ole pelkkä aseteollisuuden kumiankka kuten Bushit ja Romneyt.
Miksi valehtelet? Obama on sunni-muslimi, eli valtionvihollinen. Tässä maailmanpoliisin/globalistisen yli-kalifin asemassaan hän on myös koko vapaan maailman vihollinen. Katso moniosainen dokumentti, joka on pitkä runsaan viiteaineiston takia:
http://www.youtube.com/watch?v=EIfp11jaB98&feature=relmfu