Muutun mäyräkoiran jälkeen

Kylmät kädet

Aivan eri ihmiseksi. Saatan olla hyvin julma kohtaamiani ihmisiä kohtaan, sanallisesti.

5

327

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 180cm kaunis

      Sulle pitäisi antaa selkäsauna-eiköhän juttujen taso paranisi! Mäyräkoiran vaihdat kaffeen ja teehen..mutta älä tee samaa virhettä mun kohdalle--vaikka nainen olenkin mä olen voimatyty ja paiskaisin sut tatamille..

    • jännitys

      Sulla pitäisi olla mikki kun päästelet vuodatuksiasi.
      Sitten sitä kuunnellessasi saattaisit löytää syyn julmuutesi ilmituloon kun vähänkin rentoudut, tai pyydä joku ammattilainen analysoimaan sitä nauhaa kanssasi?

    • ssbird

      Niin minäkin - tajuttomaksi.

    • my confession

      Niin minäkin. Minusta tulee vallankumouksellinen. Mutta en sen sijaan muutu ilkeäksi, ellei joku tahallaan ärsytä, vaan päinvastoin seuralliseksi.

      Olen erittäin hurmaavaa seuraa humalassa. Onneksi olen silti välttynyt alkoholilta. Selvin päin oleskelen mieluummin itsekseni, sillä ainoastaan alkoholi saa minut niin naiiviksi että voin lähestyä ihmisiä, jotka ovat itse asiassa melkein kaikki susia toisilleen. Kaipa minulla on ollut vähän huonoja kokemuksiakin.

    • liimanmaistelia

      Yskänlääke on hyvä päänsekoittaja. Parempi kuin alkoholi. Juo 0.5l yskänlääkettä mäyräkoiran sijaan.

      Imppaus on myös hyvä keino.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      68
      4490
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      105
      3749
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      111
      3377
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      28
      1931
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1911
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      87
      1185
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      90
      939
    8. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      55
      895
    9. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      125
      892
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      817
    Aihe