Muutun mäyräkoiran jälkeen

Kylmät kädet

Aivan eri ihmiseksi. Saatan olla hyvin julma kohtaamiani ihmisiä kohtaan, sanallisesti.

5

307

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 180cm kaunis

      Sulle pitäisi antaa selkäsauna-eiköhän juttujen taso paranisi! Mäyräkoiran vaihdat kaffeen ja teehen..mutta älä tee samaa virhettä mun kohdalle--vaikka nainen olenkin mä olen voimatyty ja paiskaisin sut tatamille..

    • jännitys

      Sulla pitäisi olla mikki kun päästelet vuodatuksiasi.
      Sitten sitä kuunnellessasi saattaisit löytää syyn julmuutesi ilmituloon kun vähänkin rentoudut, tai pyydä joku ammattilainen analysoimaan sitä nauhaa kanssasi?

    • ssbird

      Niin minäkin - tajuttomaksi.

    • my confession

      Niin minäkin. Minusta tulee vallankumouksellinen. Mutta en sen sijaan muutu ilkeäksi, ellei joku tahallaan ärsytä, vaan päinvastoin seuralliseksi.

      Olen erittäin hurmaavaa seuraa humalassa. Onneksi olen silti välttynyt alkoholilta. Selvin päin oleskelen mieluummin itsekseni, sillä ainoastaan alkoholi saa minut niin naiiviksi että voin lähestyä ihmisiä, jotka ovat itse asiassa melkein kaikki susia toisilleen. Kaipa minulla on ollut vähän huonoja kokemuksiakin.

    • liimanmaistelia

      Yskänlääke on hyvä päänsekoittaja. Parempi kuin alkoholi. Juo 0.5l yskänlääkettä mäyräkoiran sijaan.

      Imppaus on myös hyvä keino.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      36
      2699
    2. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      128
      2373
    3. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      158
      2084
    4. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      39
      1995
    5. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      20
      1738
    6. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      40
      1329
    7. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      51
      1047
    8. Mitä sanoisit mulle?

      Niin, mitä sanoisit mulle! Sille ainoalle, jota rakastat..
      Ikävä
      86
      1005
    9. Minna Kuukka joutui jekuttamaan ovelasti TTK:n takia - Tästä oli kyse - Tunnustaa: "No joo, joo..."

      Symppis Minna Kuukka! Minna on kyllä erinomainen valinta Tanssii Tähtien Kanssa -oppilaaksi - vai mitä mieltä olet? To
      Tanssii tähtien kanssa
      24
      972
    10. Onneksi meidän välillä ei ole mitään negatiivista

      Olen tosi iloinen siitä.
      Ikävä
      114
      924
    Aihe