Hei, onko kukaan ottanut kestopigmentoinnit Keravalla? Toi silmien rajaus kiinnostaisi, mutta keravalaisista kauneushoitoloista ei netissä löydy paljo kokemuksia. Niin, ja muutenkin kaipaisin vinkkejä mitä keravalaista kauneushoitolaa suosittelisitte (ei siis pelkästään kestopigmentointiin vaan muutenki) :)
kauneushoitolat/kestopigmentointi
6
518
Vastaukset
- Nainen78987
Kauneushoitola Hyvä olo. Suosittelen älyttömästi. Tosi ammattitaitoinen ja ihanan aito ihminen.
- :)))
House of beauty. Itse ottanut Unnalta kestopigmentoinnit kulmiin ja käynyt Minnalla hoitamassa hiusasiat :) Tyytyväinen olen ollut.
- tökstöks
Kyseisen paikan nimeltä mainitsemasi henkilö ,on niin töykeä, että en varmaan mene sinne koskaan.
- tyttö
:))) - mites ne sun kestopigmentoinnit? säilyykö kauan ja maksoiko paljon?
- keravalta
Minä otin Hiushaltiattaressa Suvilla. Olen erittäin tyytyväinen valintaani,nyt kulmani ja silmäni ovat aina huolitellun näköiset. Hinta oli 200e, tuo oli tarjous ja aikaa tästä on jo vuoden verran.
- Ullis
Minäkin hiushaltiattaressa suvilla käynyt, olen ottanut kulmat ja silmät. Olen erittäin tyytyväinen nyt aina huoliteltu,vaikka ei ehtisikään meikkaamaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1406321Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto715249Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost143685Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1213280Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT1172457Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat712286Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku12028Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val271618Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne171338- 811198