Tottunu täysin tähän Lukon perseilyyn. Sokee apina nähny muutaman vuoden että pakisto on täysin perseestä. Lukko hankkii Kovasen ja pitää Generuusin turhakkeen. Järjellä ei näitä kykene tajuaan. Lukon pakisto on liigan surkeimpia edelleen. Vituttaa Vehasen ja Nielsenin pelata noiden paskojen takana. Edellee 3 liigatasosta pakkia. Tikkanen, Honkaheimo ja Virtanen/Rantanen/Ässien ihmeellinen jämä. 3 muuta täyttä paskaa. Ja peli on sen näköstä. Äkkiä se Gill Raumalle ja Generuus vittuun. Pakisto paranis noin 50 prosenttia tuolla.
Junnut pelaa hienosti, a-johtaa koko paskaa ja setämies ei päästä juuri yhtää maalia. Se on uus Vehanen. Noita vaan Traumalta löytyy.
Trauman Lukko
Huoh...
1
84
Vastaukset
- Huoh...
Helvetin iso peukku setämiehelle, pidä se maali puhtaana jatkossakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73893
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104768- 54713
- 41684
- 49644
- 44640
- 31629
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34577- 50570
- 38516