Kyseisessä paikassa on kyllä söpöjä myyjiä. Joka päivä täytyy käydä siellä lounaalla ihastelemassa.. ;) Vielä kun uskaltaisi pyytää ulos, mutta en tiiä.. Saa nähä!
Seppälän lounaskeskus
Kapu_833
4
663
Vastaukset
- Lounarin typyt
Terkkuja lounaskeskuksen tytöiltä! Ollaan biletunnelmissa koko porukka! ;)
- vakiokävijämies112
En ole ketjun aloittaja, mutta kuitenkin minäkin olen Seppälän Lounaskeskuksessa käynyt.. Olen myös miettinyt, että olette kyllä kauniita ;). Ei vain uskalla ulos pyytää, koska kuitenkin koette sen häirintänä..
- höpön höpön
pelkäät että joku ottaa tosissaan ja lähteekin.
- peku__1
Joo kyllähän siellä tulee melkein kerta/pari viikkoon käytyä ja varsinkin se jostain Uuraisten suunnalta tuleva tyttö on nätti tapaus.. ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Fuengirola.fi: Danny avautuu yllättäen ex-rakas Erika Vikmanista: "Sanoisin, että hän on..."
Danny matkasi Aurinkorannikolle Helmi Loukasmäen kanssa. Musiikkineuvoksella on silmää naiskauneudelle ja hänen ex-raka1073195GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad?
GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad? Tänään jännittävä finaalilähetys431177- 831152
Tämä on kyllä heittämällä erikoisin ihmissuhde mitä on koskaan ollut
Hulluinta on se että ei edes ole varsinaista suhdetta minkäänlaista, mutta tuntuu kuin olisit elämässäni mukana koko aja521075Helikopteri pörrää ja POLIISIT on eristettynä pururadan vieressä!
Suojatehtävä pitää kiireisenä. Kulut ovat kovat!351022- 67878
- 45867
Tunnustan
Vaikka peitän sen erittäin hyvin niin tunnustan että pidän sinusta erittäin paljon, mieheltä naiselle39862- 53857
Autolla puuhun
Halapahallin kohilla auto puuhun, lujaa on tultu ja ei oo pysyny hallinnassa. Taisipa olla lundin pojan auto, eipä tainn24831