Villeä

etsin mutta et kertonut sukunimeä, niin löydän sut ehkä hyvän vihjeen perusteella. Vai oliko ihastus yksipuolinen juttu vaan?
3288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Missä tapasit?

Äänestä
  • aivan aivan,

    Äänestä

  • hhikka kirjoitti:

    aivan aivan,

    Tiistai iltapäivällä, en muista tarkkaa kelloaikaa. Mutta muistatko sinä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei vallaton kirjoitti:

etsin mutta et kertonut sukunimeä, niin löydän sut ehkä hyvän vihjeen perusteella. Vai oliko ihastus yksipuolinen juttu vaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu